w

Doda zdobyła się na osobiste wyznanie. Lubi ostrą zabawę w sypialni? „Kajdanki i skórzany pejcz…”

fot. "Doda. 12 kroków do miłosći" - Polsat

W nowym show Polsatu „Doda. 12 kroków do miłości” robi się coraz goręcej. W piątym odcinku, który widzowie będą mogli oglądnąć 1 października o godzinie 20, czeka nas m.in. rozmowa o sadomaso i ostrym seksie.

Doda w swoim programie za zadnie ma poznać dwunastu mężczyzn i znaleźć prawdziwą miłość. Celebrytka ma jednak szczegółowe wymagania co do potencjalnych partnerów. Jej mężczyzna ma być wysoki, mieć ładne zęby i wysportowaną sylwetkę, a także, jak okazało się w ostatnim odcinku, nie jeść fast-foodów.

Przy okazji show 38-letnia piosenkarka zdążyła już zdradzić sporo szczegółów ze swojego życia prywatnego. Dorota Rabczewska wypowiedziała się m.in. o Radosławie Majdanie, którego oskarżyła o zdradę i częste korzystanie z usług prostytutek.

Gwiazda opowiedziała również o chorym narzeczonym, który porzucił ją, gdy tylko wyzdrowiał. Dodzie chodziło najprawdopodobniej o chorego na białaczkę Nergala, jednego z jej byłych.

Doda lubi ostry seks

W 5. odcinku show „Doda. 12 kroków do miłości”, akcja nie zwalnia tempa i możemy się spodziewać kolejnych rewelacji z życia celebrytki.

Jak przedpremierowo poinformował Polsat, gwiazda od jednego z kandydatów otrzyma erotyczny prezent, który następnie stanie się pretekstem do rozmowy z psychologiem dr Leszkiem Mellibrudą.

„Najlepsze było to, czego ja nie zobaczyłam. Ja przychodzę do domu, wyciągam, wyciągam, wyciągam, ja patrzę, na dno tej torby, zaczynam wyciągać jeden metr, drugi, a tam 4 metry! J***! Takiego skórzanego pejcza, że ja p***” – relacjonuje odpakowywanie podarku Doda.

W środku celebrytka znalazła także kajdanki. Psycholog postanowił dowiedzieć się, jakie jest nastawienie Dody do sadomaso.

„Bardzo dobry. Ja lubię ostry seks. Bardzo lubię. Jestem w ogóle taki trochę, wiesz, perwers” – mówi Doda. – „Ale ze swoim mężczyzną” – natychmiast dodaje.

Oglądacie program?

Źródło: Polsat

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Blanka Lipińska pokazała swoje zdjęcie sprzed lat. „Ważyłam wtedy 84 kg przy wzroście 160 cm!”

Oferuje mężczyznom nietypową usługę. Za jedną noc bierze nawet 6 tys. zł