w ,

Mama Dody gorzko o swoim występie w telewizji: „Stara jestem i gruba na tym wszystkim” [VIDEO]

fot. AKPA / Polsat screen - "Doda.12 kroków do miłości"

Wanda Rabczewska wspólnie ze swoją córką oglądnęła odcinek programu „Doda. 12 kroków do miłości”, w którym sama wzięła udział. Matka artystki nie miała jednak pozytywnych odczuć co do swojego występu. Stwierdziła, że dużo lepiej wygląda w rzeczywistości.

W ostatnim odcinku reality show „Doda. 12 kroków do miłości”, który wyemitowany został w sobotę, gwiazda zaprosiła kamery do swojego rodzinnego domu w Ciechanowie i odwiedziła swoich rodziców.

Widzowie Polsatu mogli bliżej poznać Wandę Rabczewską, która od lat wzbudza zainteresowanie i sympatię wśród fanów Dody. Choć niektórzy twierdzą, że mogłaby mieć własne reality show, mama artystki jest wobec siebie bardzo samokrytyczna.

Wanda Rabczewska ocenia swój występ w telewizji

Doda udostępniła ostatnio na swoim Instagramie relację, w której stwierdziła, że w tajemnicy jedzie do swoich największych fanów na odsłuch nowej płyty. Wizyta artystki miała być wielką niespodzianką.

Ostatecznie okazało się, że chodziło o jej rodziców, których ponownie odwiedziła. Dodę w drzwiach przywitała ucieszona Wanda Rabczewska, a następnie artystka wraz z rodzicami odsłuchała nowe piosenki i oglądnęła najnowszy odcinek reality show.

Program został pozytywnie odebrany, ale Wanda Rabczewska zauważyła, że nie prezentuje się zbyt korzystnie na ekranie telewizora.

No stara jestem i gruba na tym wszystkim – powiedziała mama artystki.

Piosenkarka była jednak innego zdania i starała się zapewnić mamę, że wygląda świetnie.

Nie. Wyglądasz bardzo smukle i masz jeszcze dłuższe nogi – stwierdziła Doda.

Mama zdawała się jednak nie dawać wiary w zapewnienia córki.

Przestań. W rzeczywistości wyglądam dużo lepiej – dodała Wanda Rabczewska.

Zobaczcie nagranie poniżej:

@dodamusiccom #dlaciebie #psiapsi #pov #śmieszne ♬ dźwięk oryginalny – dodamusiccom
fot. Polsat – „Doda.12 kroków do miłości”
 fot. Polsat – „Doda.12 kroków do miłości”

Źródło: Polsat – „Doda. 12 kroków do miłości”

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Wojciech Modest Amaro pokazał, jak żyje na wsi. Wybudował prywatną kapliczkę nieopodal domu!

Maciej Kurzajewski skomplementował inną kobietę na antenie „Pytania na śniadanie”. Reakcja Cichopek podbiła internet [ZDJĘCIA]