w

Blanka Lipińska pokazała swoje zdjęcie sprzed lat. „Ważyłam wtedy 84 kg przy wzroście 160 cm!”

fot. AKPA

Blanka Lipińska opowiedziała ostatnio o swoich kompleksach i samoakceptacji. Celebrytka i autorka „365 dni” twardo oceniła dawną wersję siebie i wyznała, że jeszcze kilka lub kilkanaście lat temu nie czuła się dobrze we własnej skórze.

Blanka Lipińska zyskała popularność dzięki swojej książce „365 dni”, wydanej 7 lutego 2020 roku. Wystarczyło kilka miesięcy, aby Lipińska stała się jedną z najlepiej sprzedających się autorek w kraju. „365 dni” doczekało się ekranizacji i przyciągnęło przed ekrany widzów z całego świata.

W jednym z ostatnich wywiadów Blanka Lipińska opowiedziała o swoich kompleksach z przeszłości. Po ukazaniu się artykułu, na profilu autorki pojawiło się wiele ciepłych komentarzy, ale również stwierdzenia, że powinna zaakceptować siebie taką, jaką jest.

„Przede wszystkim mam za duże uda. Nie mam bioder. Co powoduje, że te uda są jeszcze większe, bo nie mam bioder. Nogi mam krótkie, a tułów długi. Tylko dobrze to maskuję. Mam wielką głowę, ogromną. Mam wielką twarz. Ciągle ją próbuję zmniejszać, ale nie da się już nic z nią zrobić. Mam wstrętne włosy, które są tak proste, jak druty. Mam włosy jak azjatyckie. Nienawidzę tych włosów, najchętniej ogoliłabym się na łyso” – mówiła dla „Jastrząb Post”.

Pokazała zdjęcie z przeszłości

Autorka „365 dni” postanowiła odpowiedzieć na te słowa i oznajmiła, że nie przepada za tym określeniem. Jej zdaniem powinna jedynie „doprowadzić się do stanu, który może zaakceptować”, co zrobiła. Celebrytka przyznała, że miała wcześniej znaczną nadwagę i nie czuła się z tym dobrze.

„Ważyłam wtedy 84 kg przy wzroście 160 cm!” – przyznała na InstaStories.

Lipińska opublikowała także swoje zdjęcie z przeszłości, które porównała do obecnej siebie. Choć na zdjęciu sprzed lat autorka wcale nie wygląda źle, to jasne jest, że Blanka źle czuła się z tamtą wagą. Celebrytka oznajmiła, że nie lubi, gdy mówi się o tym, że powinno się akceptować siebie takim, jakim się jest, ponieważ prowadzi to do wymówek. Podkreśliła jednak, że od wyglądu dużo ważniejsza jest relacja z samym sobą.

„Tylko taką, jaka jestem teraz, jestem w stanie zaakceptować” – dodała Blanka Lipińska na InstaStories.

Na opublikowanym zdjęciu Blanka Lipińska ma dużo ciemniejsze włosy i jej twarz wygląda trochę inaczej.

Zgadzacie się z jej zdaniem?

fot. Instagram
fot. Instagram

Źródło: Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Książę George pokłócił się z kolegami w szkole. 9-latek ustawił ich do pionu takimi słowami

Doda zdobyła się na osobiste wyznanie. Lubi ostrą zabawę w sypialni? „Kajdanki i skórzany pejcz…”