w

Książę George pokłócił się z kolegami w szkole. 9-latek ustawił ich do pionu takimi słowami

fot. Londisland, CC BY 3.0 / Royal Navy, OGL 3

Wygląda na to, że najstarszy syn księżnej Kate i księcia Williama poradziłby sobie jako władca. Dziewięcioletni książę George podczas sprzeczki ze szkolnymi kolegami postanowił skorzystać ze swojej pozycji.

Książę George jest obecnie drugim w kolejce do brytyjskiego tronu członkiem rodziny królewskiej. Zdaję się, że powoli zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że w przyszłości to on zostanie królem i na jego głowie spocznie korona.

Choć ze względu na młody wiek księcia, ta wizja jest jeszcze dość odległa, autorka wydanej pod koniec września książki „The New Royals” twierdzi, że syn księcia Williama i księżnej Kate zaczął już rządzić na szkolnym podwórku.

Książę George nie boi się skorzystać ze swojej pozycji

Katie Nicholl poinformowała, że księżna i książę Walii wychowują swoje dzieci w poczuciu obowiązku i przygotowują je do ważnej roli, którą będą pełnić w rodzinie królewskiej. Nie ma się co dziwić, bo to właśnie książe William jest pierwszy w kolejce do korony.

Autorka w swojej książce przywołała dotyczącą księcia Georgea sytuację, która miała rozegrać się na szkolnym podwórku.

George rozumie, że pewnego dnia jego ojciec stanie się królem. Gdy pewnego razu pokłócił się z kolegami w szkole, przewyższył ich jednym tekstem: Mój ojciec będzie królem, więc lepiej uważajcie – zdradza Nicholl.

Jak podkreśla jednak znawca rodziny królewskiej, Robert Lacey, książę William i księżna Kate starają się zapewnić dzieciom jak najzwyklejsze dzieciństwo, choć nie do końca jest to możliwe.

Wie, że zostanie królem

W książce autorka przekazała również, że książę George wie już, że w przyszłości zostanie królem. Jego rodzice mieli zdecydować się na poinformowanie go o tym w bezpośredniej rozmowie i powoli oswajają go z tą myślą.

Decyzja o rozmowie miała zostać podjęta ze względu na bolesne doświadczenia księcia Williama, który o swojej roli miał dowiedzieć się od przypadkowych osób.

Źródło: express.co.uk ; ladbible ; „The New Royals”

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Polka zarabia nawet 600 tys. zł miesięcznie na OnlyFans. Twierdzi, że jej praca jest trudniejsza od normalnej, bo…

Blanka Lipińska pokazała swoje zdjęcie sprzed lat. „Ważyłam wtedy 84 kg przy wzroście 160 cm!”