w ,

Doda odwiedziła swoją mamę. Fani programu są wzruszeni. „Ostatnie spojrzenie łamie serce” [VIDEO]

fot. materiały prasowe

W kolejnym odcinku programu „Doda. 12 kroków do miłości” widzowie Polsatu będą mieli okazję zobaczyć, jak wygląda relacja Dody z rodzicami. Jej rozmowa z mamą poruszyła internautów: „Piękna więź pomiędzy matką a córką”.

Program „Doda. 12 kroków do miłości” powoli zbliża się ku finałowi. W ostatnim odcinku Doda zdecydowała, z kim wybierze się na kolejne spotkanie, a pewnym wyborem wywołała spore zaskoczenie. W programie nie wszystko obraca się jednak wokół poszukiwania idealnego kandydata.

Poruszająca rozmowa z mamą

Rabczewska zabrała kamery do swojego rodzinnego domu w Ciechanowie, czyli miejsca, w którym czuje się komfortowo i może pozwolić sobie na chwilę słabości. Choć ósmy odcinek reality show będzie można oglądnąć dopiero dzisiaj o godzinie 20:00, Polsat opublikował przedpremierowo fragment rozmowy Dody z mamą.

W „Doda. 12 kroków do miłości” widzowie zobaczą dom gwiazdy, a także jej pokój, który nie zmienił się od jej nastoletnich lat. Największe wrażenie zrobi jednak poruszająca więź Rabczewskiej z rodzicami.

Rozmowa Dody z mamą, podczas której gwiazda wydawała się wyjątkowo bezbronna, mocno poruszyła fanów programu. Celebrytka zawsze powtarzała, że rodzice są dla niej najważniejsi, ale bardzo rzadko publikuje kadry z rodzinnego domu. Jej relacją z rodzicami miał być poruszony także sam reżyser programu.

– Doroniu posiedzisz jeszcze troszkę z mamą? 
– Tak 
– Czy masz coś jeszcze w planach?
– Nie mam 
– Nie jedź. Siedź dzieciaku odpoczniesz sobie w domku, posiedzisz z mamusią, prawda? 
– Chciałabym
– Nie możesz? Jesteś zmęczona? 

Rozmowę możecie oglądnąć poniżej:

Rozmowa z mamą, podczas której Doda nie miała swojej artystycznej „maski”, która pomaga jej przetrwać w branży, rozczuliła internautów. Jak zauważyli, oczy gwiazdy wyrażają znacznie więcej niż słowa.

„Wspaniałą Mamę ma Doda, ma u niej wsparcie, to jest piękna więź między Matka a Córka, to chyba najpiękniejsze, co może być w życiu”

 – „I podziwiam Cię za siłę, która w sobie masz i ubóstwiam Twoje poczucie humoru”

„Ten smutek w oczach. Mówcie co chcecie, ale Ona jest cholernie inteligentna i bardzo bardzo samotna. I dobrze, że ma taką mamę”

„Dużo przeszła w swoim życiu, na szczęście ma rodziców którzy są dumni”


– „Ostatnie spojrzenie łamie serce. U mamy najbezpieczniej”
– czytamy.

Źródło: „Doda. 12 kroków do miłości” – Polsat

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Jeden komentarz

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Sara James ma dziewczynę? Rozwiała wszelkie wątpliwości. „Moje serce jest zajęte”

Joanna Opozda zdradziła, czy po rozstaniu z Antkiem Królikowskim ktoś skradł jej serce. „Mam nową miłość…”