w ,

Doda wybrała, z kim wybierze się na drugą randkę w swoim programie. Podjęła zaskakującą decyzję!

fot. "Doda. 12 kroków do miłości" - Polsat / Instagram

Doda obejrzała nagrania ze wszystkich randek, które odbyła w trakcie programu „Doda. 12 kroków do miłości” i zdecydowała, z którymi kandydatami chce się znowu spotkać. Jest pewne zaskoczenie!

W sobotę wyemitowany został kolejny odcinek programu „Doda. 12 kroków do miłości”. W najnowszym odcinku Doda w gabinecie psychologa Leszka Mellibrudy oglądnęła nagrania ze swoich randek i przypomniała sobie, jak wyglądały jej spotkania z kandydatami. Następnie celebrytka musiała zdecydować, których mężczyzn zaprosi na drugą randkę.

Doda ma już za sobą dwanaście randek i teraz przeanalizowała wszystkie spotkania w gabinecie psychologa. Artystka nie ukrywała, że pierwsi kandydaci ją rozczarowali i nie wyobraża sobie bliższej relacji m.in. z Darkiem, który zabrał ją na grę w golfa, czy Wiktorem, z którym przejechała się na rowerze. Dopiero omawiając randkę z Łukaszem, celebrytka wyznała, że spotkanie wywarło na niej pozytywne wrażenie, ale nie mogła zaakceptować jego… zębów.

Jest fajnym chłopakiem, ale nie podoba mi się wcale powiedziała Doda.

Doda wybrała kandydatów na drugą randkę!

Gwiazda zdecydowała, że pierwszym mężczyzną, z którym spotka się na drugiej randce, będzie Daniel i jednocześnie wyznała, że była rozczarowana swoim zachowaniem na randce.

Jakie ja miny robię!- powiedziała Doda. […] Miny robię, jakby mi się nie podobał, denerwował, jakbym była obrażona, roszczeniowa, no dokładnie- królowa ku*** zeszła z konia. […] Złe sygnały wysyłam – żałowała Doda po obejrzeniu nagrań z pierwszej randki z mężczyzną.

fot. materiały prasowe

Okazało się, że Doda postanowiła ponownie spotkać się również z Jarkiem, który zaprosił ją do swojej willi na Mazurach. Artystkę zaniepokoił jednak fakt, że mężczyzna kilka miesięcy spędził w więzieniu i chciałaby wyjaśnić tę sprawę.

Chciałabym go zaprosić na drugą randkę, jednakże zaznaczam, że chciałabym ostatecznie i definitywnie dopracować jego przeszłość więzienną, do której się przyznał. Interesuje mnie jako człowiek, dobrze się przy nim czułam, ale chcę doprecyzować tą kwestię – podkreśliła celebrytka.

fot. materiały prasowe

Kolejnym mężczyzną, który spodobał się Dodzie na tyle, że chciałaby spotkać się z nim na drugiej randce, był pochodzący z Niemiec Stefan.

Fajny chłopak. Mi się podoba, że on jest taki pomocny. Z jednej strony widzisz męskiego wielkiego chłopa, wojownika takiego, którego mogłoby się wydawać, że zaraz będzie polować na żubry, a z drugiej strony jest taki delikatny i czuły. Coś, co dla kogoś mogłoby się wydawać niemęskie, dla mnie jest bardzo męskie – wyznała Doda w gabinecie psychologa.

Choć Doda według planu miała wybrać czterech kandydatów na drugą randkę, artystka ostatecznie uznała, że na kolejne spotkanie zaprosi jedynie trzech mężczyzn – Stefana, Jarka i Daniela.

fot. materiały prasowe

Spodziewaliście się takiego obrotu spraw?

Źródło: „Doda. 12 kroków do miłości” – Polsat

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Dziewczynka ma całą twarz pokrytą włosami. Pielęgniarka zemdlała zaraz po narodzinach, a ojciec zaczął płakać

Marian Lichtman atakuje Ewę Krawczyk i Andrzeja Kosmalę. „Żerują na najniższych instynktach…”