w

Cristiano Ronaldo pochwalił się pierwszym zdjęciem z nowo narodzoną córeczką. W pięknych słowach dziękują za wsparcie

Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, fot. Instagram
Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, fot. Instagram

Georgina Rodriguez wróciła z córeczką do domu. Para pochwaliła się pierwszym wspólnym zdjęciem z całą rodziną. Co napisał piłkarz?

Cristiano Ronaldo jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Od kilku lat jest napastnikiem w klubie Manchester United, z którym odnosi największe sukcesy zawodowe. Regularnie pojawia się na murawie także jako kapitan reprezentacji Portugalii. Uchodzi za najlepszego strzelca reprezentacji oraz jest rekordzistą pod względem ilości rozegranych meczów.

Ronaldo spędza mnóstwo czasu w rozjazdach, jednak mimo to udało mu się stworzyć fantastyczną rodzinę. Od 2016 roku jest w związku z Georginą Rodriguez, z którą do niedawna wychowywał czworo dzieci. Kilka miesięcy temu zakochani poinformowali, że modelka jest w kolejnej ciąży. Krótko po tym przekazali, że spodziewają się bliźniąt. Niestety nieoczekiwanie jedno z nich, chłopiec, zmarło przy porodzie.

Z najgłębszym smutkiem musimy zawiadomić, że nasz synek zmarł. To jest największy ból, jaki rodzice mogą odczuwać. Jedynie narodziny naszej córeczki dają nam siłę, żeby żyć w tym momencie z odrobiną nadziei i radości. […] Jesteśmy zdruzgotani. Prosimy o uszanowanie tego czasu. Synku, jesteś naszym aniołkiem, zawsze będziemy cię kochać — napisali w oficjalnym oświadczeniu udostępnionym na Instagramie.

Cristiano Ronaldo pochwalił się pierwszym zdjęciem z córeczką

Przez kilka kolejnych dni para milczała, z pewnością chcąc skupić się na swoim życiu prywatnym i przeżywanej żałobie. W tym czasie odbył się mecz Manchesteru United z Liverpoolem w Anfield. Sportowiec nie pojawił się na murawie, jednak mimo to jego fani w 7. minucie meczu poderwali się na równe nogi i zaczęli śpiewać hymn, by w ten sposób uhonorować jego zmarłego synka oraz okazać mu swoje wsparcie.

Ronaldo zdradził, że Georgina wróciła już do domu wraz z ich córeczką. Przy okazji podziękował wszystkim osobom, które okazały jego rodzinie wsparcie. Podkreślił też, że zamierzają skupić się na dziewczynce i cieszyć z tego, że z nimi jest.

Nie ma to jak w domu. Gio i nasza córeczka nareszcie są z nami. Chcemy podziękować wszystkim za serdeczne słowa i czyny. Wasze wsparcie jest bardzo ważne, czujemy miłość i szacunek, którymi obdarzyliście naszą rodzinę. Teraz nadszedł czas, aby być wdzięcznym za życie, które właśnie powitaliśmy na świecie

Post opatrzył uroczą fotografią, na której widać całą jego rodzinę. Dumny tata siedzi na fotelu wraz z najmłodszymi córeczkami. Mimo że wszyscy serdecznie się uśmiechają, od razu można dostrzec, że Georgina bardzo to przeżywa. Ma podpuchnięte oczy, a na jej twarzy maluje się zmęczenie.

Nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki za rodzinę Ronaldo i życzyć im szybkiego powrotu do normalności.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Oliwia

Przełom w sprawie Johnnego Deppa i Amber Heard! Nagranie nie pozostawia wątpliwości [VIDEO]

Agata Młynarska, fot. Instagram

Agata Młynarska opowiedziała o walce z ciężką chorobą. „Co osiem tygodni przychodzę z nadzieją na to, że będzie lepiej”