w

SuperSuper DramatDramat

Nie żyje syn Cristiano Ronaldo. Piłkarz przekazał druzgocące wieści. „Synku, jesteś naszym Aniołkiem. Zawsze będziemy cię kochać”

Cristiano Ronaldo przekazał druzgocące wieści. Nie żyje jego syn. O wszystkim poinformował w łamiącym serce oświadczeniu.

Cristiano Ronaldo jest jednym z najpopularniejszych piłkarzy na świecie. Na przestrzeni lat zgromadził wokół siebie grono wiernych fanów, którzy z zainteresowaniem śledzą także jego życie prywatne. Światowe media regularnie się o nim rozpisują, tym bardziej, że odnosi sukcesy nie tylko na murawie, ale i w życiu prywatnym.

Ronaldo od kilku lat jest w szczęśliwym związku z Georginą Rodriguez. Para wychowuje razem czwórkę dzieci: Cristiano Juniora, Evę i Mateo, których urodziły surogatki oraz ich wspólną córkę Alanę Martinę. Zakochani wkrótce mieli powitać na świecie bliźnięta, jednak los inaczej pokierował ich planami.

Nie żyje syn Cristiano Ronaldo

Cristiano wraz z rodziną z niecierpliwością czekali na powitanie nowych członków rodziny, jednak ich szczęście legło w gruzach. W Poniedziałek Wielkanocny piłkarz poinformował, że jedno z dzieci zmarło. Przykre wieści przekazał w oświadczeniu opublikowanym na Instagramie. Wyjaśnił, że Georgina nosiła pod sercem syna i córkę, jednak chłopiec zmarł.

Z najgłębszym smutkiem musimy zawiadomić, że nasz synek zmarł. To jest największy ból, jaki rodzice mogą odczuwać. Jedynie narodziny naszej córeczki dają nam siłę, żeby żyć w tym momencie z odrobiną nadziei i radości. […] Jesteśmy zdruzgotani. Prosimy o uszanowanie tego czasu. Synku, jesteś naszym aniołkiem, zawsze będziemy cię kochać.

Ronaldo zwrócił się także do personalu szpitala, któremu podziękował za profesjonalną opiekę.

Pod publikacją w krótkim czasie zaczęły pojawiać się komentarze z wyrazami współczucia. To ogromna tragedia.

Cristiano Ronaldo – oświadczenie, fot. Instagram
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

[VIDEO] Rosjanie po raz pierwszy widzą polski język. Zachwycają się „amerykańską” technologią i rozszyfrowują instrukcję

Znaleźli ładunek wybuchowy pozostawiony przez Rosjan. Nie mogli powstrzymać śmiechu [VIDEO]