w

Partnerka Cristiano Ronaldo zdecydowała się opowiedzieć przed kamerami o śmierci ich dziecka. „Najgorszy moment mojego życia”

Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo - fot. Instagram @cristiano, @georginagio
Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo - fot. Instagram @cristiano, @georginagio

Ukochana Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, doczekała się własnego reality show na Netflix pt. Jestem Georgina. W drugim sezonie opowie o śmierci ich upragnionego synka.

Georgina Rodriguez to hiszpańska modelka, która urodziła się 27 stycznia 1994 roku w Buenos Aires. W wieku 22 lat przeniosła się do Madrytu, gdzie pracowała w sklepie marki Gucci. To właśnie tam poznała Cristiano Ronaldo, do którego w krótkim czasie zapałała gorącym uczuciem, zresztą z wzajemnością.

Para wychowuje wspólnie piątkę dzieci, jednak ich rodzina byłaby nieco liczniejsza. Modelka jeszcze na początku tego roku była w bliźniaczej ciąży, jednak jedno z dzieci zmarło. Piłkarz w oficjalnym oświadczeniu wyjaśnił, że był to chłopiec. Jego siostrzyczka natomiast szczęśliwie przyszła na świat.

Z najgłębszym smutkiem musimy zawiadomić, że nasz synek zmarł. To jest największy ból, jaki rodzice mogą odczuwać. Jedynie narodziny naszej córeczki dają nam siłę, żeby żyć w tym momencie z odrobiną nadziei i radości. […] Jesteśmy zdruzgotani. Prosimy o uszanowanie tego czasu. Synku, jesteś naszym aniołkiem, zawsze będziemy cię kochać.

Informacja ta poruszyła cały świat. Zewsząd płynęły kondolencje dla rodziny Ronaldo. Podczas jednego z meczów kibice w piękny sposób uhonorowali pamięć maluszka, czym doprowadzili wszystkich do łez. Teraz jego ukochana zdecydowała się raz jeszcze wrócić do tych trudnych chwil.

Partnerka Cristiano Ronaldo opowie o śmierci ich dziecka

Losom Georginy już od jakiegoś czasu można przyglądać się w reality show Jestem Georgina, które od początku tego roku dostępne jest na platformie Netflix. Wkrótce pojawi się tam również długo wyczekiwany drugi sezon.

Alvaro Diaz, dyrektor Netflix Hiszpania podczas festiwalu FestTVal wygadał się, że producent chciał zrealizować kolejny sezon show, ponieważ ciężko znaleźć osobę, która podobnie jak celebrytka otworzyłaby szeroko drzwi do swego życia. Dodał też, że oczywiście nie będzie brakowało radosnych momentów, ale pojawiają się też takie, które doprowadzą widzów do łez. Widzowie będą mogli zobaczyć, jak rodzina Ronaldo radzi sobie z tragedią, której doświadczyli kilka tygodni temu.

W nowym sezonie pojawią się momenty absolutnego smutku, a rozdzierająca serce strata, której doświadczyła Georgina, jest czymś, co może przydarzyć się zarówno komuś, kto tak jak ona ma wszystko, jak i komuś, kto nie ma nic — powiedział Diaz.

Dziennikarze, którzy pojawili się na wspomnianym wcześniej wydarzeniu, mieli okazję obejrzeć zapowiedź nadchodzącego sezonu. Jak podają, opowiedziała w nim o śmierci dziecka.

Życie dało mi tak wiele w tak krótkim czasie. W tym roku w jednej chwili przeżyłam najlepszy i najgorszy moment mojego życia — miała powiedzieć w zapowiedzi.

Dodała również, że nie wiedziała, jak poradzi sobie z tą stratą, jednak szybko zrozumiała, że najlepszym lekiem na złamane serce jest rodzina.

Wielka część mojego serca się roztrzaskała i pytałam samą siebie, jak sobie z tym poradzić. Odpowiedź była bliżej niż myślałam. Spojrzałam w oczy moich dzieci i zobaczyłam jedyny sposób, w jaki można to zrobić: bycie razem — dodała.

Myślicie, że opowiedzą, co dokładnie wydarzyło się przy porodzie? Będziecie oglądać?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Jak mieszka Maryla Rodowicz? - fot. Instagram @mary_la_la

Maryla Rodowicz w swojej willi za 10 milionów złotych mieszka jak królowa! Wnętrza wprost opływają luksusem [ZDJĘCIA]

Protesty w Iranie - fot. screenshot Twitter @Omid_M

Iranki wyszły na ulice po śmierci 22-letniej Mahso. Dziewczyna została skatowana przez policję obyczajową za źle założoną chustkę