w

Siostra Cristiano Ronaldo opublikowała rozdzierający serce wpis po śmierci jego synka. „Nasz aniołek jest już na kolanach Ojca”. Reagują też największe gwiazdy sportu

Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, fot. Instagram @georginagio
Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, fot. Instagram @georginagio

Cristiano Ronaldo w Poniedziałek Wielkanocny poinformował o śmierci synka. Na publikację zareagowała jego siostra, która udostępniła rozdzierający serce wpis. Łzy same płyną po policzkach.

Cristiano Ronaldo to jeden z najpopularniejszych piłkarzy na całym świecie. Od kilku lat gra na pozycji napastnika w klubie Manchester United, a także w reprezentacji Portugalii, której jest kapitanem. Karierę zaczął robić już jako 8-letni chłopiec w CF Andorinha. Dwa lata później przeniósł się do jednego z największych klubów Madery, Nacionalu. Od 2003 roku gra w barwach obecnej drużyny, z którą odnosi spektakularne sukcesy. Obecnie jest najlepszym strzelcem reprezentacji ojczyzny oraz rekordzistą pod względem ilości rozegranych meczów.

Mimo że Ronaldo spędza mnóstwo czasu na zgrupowaniach i treningach, udało mu założyć rodzinę. Od kilku lat jest w związku z Georginą Rodriguez, z którą doczekał się czworga dzieci. Cristiano juniora, Mateo i Evę Marię urodziły nieznane surogatki. Alana Martina jest owocem ich małżeństwa. Wkrótce miały dołączyć do nich bliźnięta.

Siostra Cristiano Ronaldo opłakuje śmierć jego syna

W Poniedziałek Wielkanocny Cristiano poinformował, że jego syn nie żyje. Mowa o jednym z maleństw, które Georgina nosiła pod sercem.

Z najgłębszym smutkiem musimy zawiadomić, że nasz synek zmarł. To jest największy ból, jaki rodzice mogą odczuwać. Jedynie narodziny naszej córeczki dają nam siłę, żeby żyć w tym momencie z odrobiną nadziei i radości. […] Jesteśmy zdruzgotani. Prosimy o uszanowanie tego czasu. Synku, jesteś naszym aniołkiem, zawsze będziemy cię kochać.

Pod publikacją w krótkim czasie zaroiło się od komentarzy. Na wpis zareagowali m.in. światowej sławy piłkarze i sportowcy, a także klub Manchester United. Oświadczenie skomentowała też matka Cristiano, Dolores Aveiro, która w komentarzu zamieściła emotikonę przedstawiającą smutną twarz.

  • Manchester United: Twój ból jest naszym bólem. Przesyłamy miłość i siłę dla Ciebie i całej twojej rodziny.
  • Juventus: Nasze myśli i modlitwy są z Tobą, Georginą i całą rodzinę w tym czasie.
  • Piers Morgan: Wstrząsające wiadomości. Moje najgłębsze kondolencje dla ciebie i całej twojej rodziny.
  • Gary Linkener na Twitterze: Strasznie smutna wiadomość. Szczere kondolencje dla ciebie i twojej rodziny

Siostra piłkarza, Katia Aveiro nie pozostała obojętna na prywatną tragedię brata. Na swoim profilu na Instagramie udostępniła zdjęcia, na których możemy zobaczyć Ronaldo oraz Georginę. Pod nim zamieściła rozdzierający serce wpis.

Kocham Cię i całe moje serce jest po tej stronie… Niech Bóg o wszystko zadba i coraz bardziej umacnia Cię na Twojej ścieżce… Nasz aniołek jest już na kolanach Ojca, a nasza mała dziewczynka, która tu jest, silna i pełna zdrowia, będzie nas uczyć, że tylko miłość ma znaczenie — napisała.

Po tych słowach trudno powstrzymać łzy. Nie sposób wyobrazić sobie, co przeżywają teraz przyszli rodzice.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Marcin Hakiel - fot. Instagram @marcinhakiel

Fani zarzucili Cichopek i Hakielowi, że udawali idealne małżeństwo. Tancerz dosadnie odpowiada na oskarżenia

Krzysztof Krawczyk junior - fot. Facebook

Syn Krzysztofa Krawczyka znowu został bez dachu nad głową! Matka jego partnerki wyrzuciła go po tym, jak wpadł w FURIĘ