w

Fani zarzucili Cichopek i Hakielowi, że udawali idealne małżeństwo. Tancerz dosadnie odpowiada na oskarżenia

Marcin Hakiel - fot. Instagram @marcinhakiel
Marcin Hakiel - fot. Instagram @marcinhakiel

Marcin Hakiel coraz chętniej odpowiada na pytania fanów. Tym razem kilka z nich dotyczyło bezpośrednio jego małżeństwa. Czy prawdą jest, że udawali z Kasią idealną parę?

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek przez kilkanaście lat uchodzili za jedną z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie. Poznali się podczas przygotowań do Tańca z gwiazdami i już wtedy zaczęło między nimi iskrzyć. Gdy nagrania dobiegły końca, oni stali się nierozłączni. Po 3 latach związku zdecydowali się na ślub, choć aktorka podchodziła do tego bardzo sceptycznie. W jednym z wywiadów wyznała, że zgodziła się zostać żoną tancerza, ponieważ bardzo na nią naciskał.

To on nalegał na ślub, mnie małżeństwo nie było potrzebne do szczęścia. Miałam u boku mężczyznę, z którym lubiłam spędzać czas, podróżować i to mi wystarczyło. Uważałam, że jest dobrze tak, jak jest. Ale dla Marcina małżeństwo było ważne i w końcu mnie przekonał — powiedziała w rozmowie z Pani.

Mimo to stworzyli świetną rodzinę, która stała się wzorem do naśladowania dla wielu ich fanów. Zakochani regularnie pojawiali się na branżowych imprezach, podczas których nie szczędzili sobie czułości. Chętnie publikowali w sieci wspólne zdjęcia i wyglądali na naprawdę szczęśliwych. Nieoczekiwanie na początku marca poinformowali o rozstaniu. Wiele osób nie potrafiło w to uwierzyć i podejrzewali, że to jedynie chwilowy kryzys. Od tamtego pamiętnego dnia minęło już kilka tygodni i nic nie wskazuje na to, by mieli dać sobie drugą szansę. Super Express ostatnio poinformował, że do sądu wpłynął już pozew rozwodowy.

Czy Marcin Hakiel i Kasia Cichopek udawali szczęśliwe małżeństwo?

Z uwagi na to, że nic nie wskazywało na to, że Kasia i Marcin przechodzą kryzys, pojawiło się wiele spekulacji, co do ich związku. W mediach co i rusz pojawiają się informacje o tym, jakoby aktorka zbliżyła się do Macieja Kurzajewskiego, z którym prowadzi Pytanie na śniadanie.

Tancerz odkąd został singlem, stał się bardzo aktywny na Instagramie. Regularnie organizuje dla swoich obserwatorów zabawę, podczas której mogą zadawać mu pytania. Ktoś zarzucił mu, że przez lata udawali idealną parą, jednak w rzeczywistości nie było między nimi tak kolorowo. Hakiel udzielił dosadnej odpowiedzi, która może zaboleć jego byłą żonę.

Ja nic nie udawałem — napisał.

Obserwatorzy byli ciekawi, czy tęskni jeszcze za żoną. Zaledwie kilka dni temu udostępnił na Instastory niepublikowane dotąd zdjęcia ze ślubu, które mogły sugerować, że nie do końca pogodził się z rozstaniem. Teraz czuje się już znacznie lepiej, ponieważ odpowiedział:

Już nie.

Z kolejnych slajdów możemy dowiedzieć się, że nie chciałby cofnąć czasu, a święta spędził z przyjaciółmi. Wspomniał również, że nie planuje usuwać zdjęć z Kasią, ponieważ nie wstydzi się swojej przeszłości, oraz że nie ma szans na to, by jeszcze do siebie wrócili.

Były mąż Cichopek wskazał też, jak stanąć na nogi po rozstaniu.

Polecam przepracować sytuacje ze specjalistą, zaakceptować ból i iść dalej, ja tak robię.

Choć wielu fanów Marcina niepokoiło się o niego, wiele wskazuje na to, że ma już o wiele lepsze samopoczucie niż na początku.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła, fot. Instagram @annaczartoryska_niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła! Pochwaliła się zdjęciem czwartego maleństwa. Chłopiec czy dziewczynka?

Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, fot. Instagram @georginagio

Siostra Cristiano Ronaldo opublikowała rozdzierający serce wpis po śmierci jego synka. „Nasz aniołek jest już na kolanach Ojca”. Reagują też największe gwiazdy sportu