w

Partnerka Cristiano Ronaldo po raz pierwszy pokazała ich najmłodszą córeczkę. W końcu zdradziła jej imię. Piękne!

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo z dziećmi, fot. Instagram @georginagio
Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo z dziećmi, fot. Instagram @georginagio

Georgina Rodriguez po kilku tygodniach od narodzin najmłodszej córeczki pokazała jej zdjęcia. Te kadry roztopią najtwardsze serca. Przy okazji zdradziła, jak ma na imię.

Cristiano Ronaldo uważany jest za jednego z najlepszych piłkarzy na świecie. Mimo że praca pochłania zdecydowaną większość jego czasu, udało mu się założyć fantastyczną rodzinę. Zawsze marzył o tym, by mieć dzieci. W 2010 roku wynajęta surogatka urodziła jego syna, Cristiano juniora. Siedem lat później na świat przyszło jego młodsze rodzeństwo, bliźnięta Mateo i Eva Martina. Na krótko przed tym, jak się urodziły, związał się z Georginą Rodriguez. Para po zaledwie kilku miesiącach znajomości doczekała się córki, Alany Martiny.

Pod koniec 2021 roku zakochani ogłosili, że ich rodzina wkrótce się powiększy. Okazało się, że modelka spodziewa się bliźniąt, chłopca i dziewczynki. Wszyscy z niecierpliwością wyczekiwali ich narodzin. Niestety najpiękniejszy dzień w ich życiu stał się koszmarem, ponieważ ich synek zmarł przy porodzie. Para poinformowała o wszystkim w oficjalnym oświadczeniu udostępnionym w mediach społecznościowych. Piłkarz nawet nie podejrzewał, jak wiele znaczy dla swoich kibiców. Podczas jednego z meczów osoby zgromadzone na stadionie w Anfield wstały i okazały jego rodzinie wsparcie klaszcząc. Jak na razie nie zdecydowali się poruszać tego tematu, dlatego też nieznana jest bezpośrednia przyczyna jego śmierci.

Georgina Rodriguez pochwaliła się pierwszymi zdjęciami najmłodszej córeczki

Georgina po kilku dniach od porodu wróciła z córeczką do domu. Z tej okazji Cristiano udostępnił na Instagramie zdjęcie, na której pozowali wraz z wszystkimi dziećmi. Wszyscy byli na nim bardzo szczęśliwi, choć ich serca z pewnością krwawiły, po tak bolesnej stracie.

Od tamtego czasu oboje w znacznym stopniu ograniczyli aktywność w mediach społecznościowych. Dopiero w sobotę Georgina zdecydowała się podzielić ze swoimi fanami pierwszymi zdjęciami najmłodszej córeczki. W opisie zdradziła, że wraz z Ronaldo wybrali dla niej imiona Bella Esmeralda. Kadry rozczulają, a dziewczynka jest naprawdę przeurocza. Na pierwszym z trzech ujęć na jej twarzy maluje się błogi uśmiech, który chwyta za serce.

Pod publikacją w mig zaroiło się od komentarzy z gratulacjami i najlepszymi życzeniami dla świeżo upieczonych rodziców. Musimy przyznać, że Bella jest przeurocza. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii poniżej.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Anna i Robert Lewandowscy z córkami, fot. @annalewandowskahpba

[ZDJĘCIA] Lewandowscy zorganizowali dla córek huczne przyjęcie urodzinowe. Było mnóstwo balonów, dwa torty, animatorzy…

Więzień, fot. Pexels

Rosjanie drżą ze strachu, bo specjaliści z branży IT uciekają z kraju. Na ich miejsce chcą zatrudnić… więźniów