w

[ZDJĘCIA] Lewandowscy zorganizowali dla córek huczne przyjęcie urodzinowe. Było mnóstwo balonów, dwa torty, animatorzy…

Anna i Robert Lewandowscy z córkami, fot. @annalewandowskahpba
Anna i Robert Lewandowscy z córkami, fot. Instagram @annalewandowskahpba

Anna i Robert Lewandowscy w sobotę wyprawili córkom bajeczną imprezę urodzinową. Były dwa torty, mnóstwo balonów i gości oraz liczne zabawy. Zobaczcie relację.

Anna i Robert Lewandowscy to jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Oboje od lat w pocie czoła pracują na swój sukces. On jest obecnie jednym z najlepszych piłkarzy na świecie, a ona jedną z najlepszych trenerek personalnych w kraju. Dzięki temu, że Robert gra na co dzień w barwach Bayernu Monachium, cieszą się dużym zainteresowaniem mediów z całego świata, a co za tym idzie, mają fanów różnych narodowości.

Mimo że praca pochłania im większość dnia, doczekali się dwóch córek. 5-letniej Klary i 2-letniej Laury. Obie są ich oczkami w głowie, dlatego też poświęcają im każdą wolną chwilę. Ostatnio dziewczynki świętowały urodziny i z tej okazji udostępnili w sieci zdjęcia wykonane krótko po tym, jak przyszły na świat.

Lewandowscy wyprawili córkom bajkowe przyjęcie urodzinowe

Lewandowscy zawsze na pierwszym miejscu stawiają córeczki i bardzo dbają o to, by miały piękne wspomnienia z czasów dzieciństwa. Regularnie podróżują z nimi po całym świecie oraz aktywnie spędzają wolne chwile. Od najmłodszych lat stwarzają im idealne warunki do rozwoju oraz ułatwiają rozwijanie pasji.

Dumnie rodzice zadbali o to, by ich córeczki miały prawdziwie bajkowe przyjęcie urodzinowe. Na wspólną imprezę zaprosili przyjaciół z dziećmi, którym zagwarantowali moc atrakcji. Na hucznej zabawie było mnóstwo balonów, dwa torty nawiązujące do bajki Kraina lodu oraz moc atrakcji.

Uwagę od razu przykuwały dekoracje. W centralnej części, pod namiotem ustawionym w ogrodzie, znajdowała się ścianka z podobizną Elsy i Anny, ozdobiona złotymi i różowymi balonami oraz suszonymi trawami. Tuż przed nią ustawiono dwa małe, wiklinowe trony, na których siedziały jubilatki. W oczy od razu rzucają się dwa torty oraz liczne słodkie przekąski. Nieco dalej znajdował się niski stół przeznaczony dla zaproszonych maluchów. Wszyscy siedzieli na kolorowych poduszkach. Lewandowscy zadbali o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Na szwedzkim stole znalazły się kubeczki ze słomkami, a na każdym z nich napisane było imię właściciela.

Maluchami opiekowały się wynajęte animatorki, które organizowały dla nich różne zabawy, w tym limbo, czyli przechodzenie pod specjalnie zawieszoną poprzeczką. Goście mogli także oddać się w ręce artystek, które na ich twarzach i dłoniach malowały specjalnymi farbkami różne wzory. Zabawie dała się ponieść także Ania, która pochwaliła się w sieci pięknym malunkiem zdobiącym jej twarz.

Na urodzinach pojawiła się także Paulina Krupińska, która od lat przyjaźni się z trenerką. Prezenterka bez chwili namysłu włożyła na głowę różowe afro oraz okulary i zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie z księżniczką w imprezowym kapeluszu. Następnego dnia wspólnie z przyjaciółką i dziećmi wybrały się na mecz, by kibicować Robertowi.

Zdjęcia z wydarzenia znajdziecie w galerii poniżej. To musiała być naprawdę świetna impreza.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Krzysztof Ibisz, Joanna Ibisz, fot. screenshot YouTube

Krzysztof Ibisz aż DWA RAZY prosił o rękę młodszą o 27 lat ukochaną! Musiał się bardzo postarać, ale było warto. „Kocham być mężem”

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo z dziećmi, fot. Instagram @georginagio

Partnerka Cristiano Ronaldo po raz pierwszy pokazała ich najmłodszą córeczkę. W końcu zdradziła jej imię. Piękne!