w

[VIDEO] Kibice w piękny sposób oddali cześć zmarłemu synowi Cristiano Ronaldo. Wyciskające łzy nagranie stało się viralem

Cristiano Ronaldo, fot. AKPA, screenshot YouTube
Cristiano Ronaldo, fot. AKPA, screenshot YouTube

Cristiano Ronaldo kilka dni temu poinformował o śmierci syna. W związku z tym nie pojawił się na ostatnim meczu Manchester United. Kibice zrobili coś wyjątkowego podczas rozgrywki. Nagranie wyciska łzy.

Cristiano Ronaldo jest jednym z najpopularniejszych piłkarzy na świecie. Od kilku lat gra w barwach Manchesteru United oraz jest także kapitanem reprezentacji Portugalii. Dzięki licznym osiągnięciom oraz ogromnemu talentowi uważany jest za najlepszego strzelca drużyny narodowej, oraz rekordzistą pod względem ilości rozegranych meczów.

Ronaldo jest nie tylko zdolny, ale i niezwykle przystojny. Kobiety z całego świata tęskno wzdychają na jego widok, jednak nie wszystkim udaje się zdobyć jego serce. W 2016 roku związał się z Georginą Rodriguez, z którą wychowuje czworo dzieci: Christiano juniora, Mateo i Evę Marię, których matkami są surogatki oraz Alanę Martinę, która jest owocem ich miłości. Wkrótce do ich rodziny miały dołączyć bliźnięta — chłopiec i dziewczynka, niestety pierwsze z nich zmarło, o czym poinformowali we wspólnym oświadczeniu.

Kibice oddali cześć zmarłemu synowi Cristiano Ronaldo

W Poniedziałek Wielkanocny piłkarz poinformował, że jego syn zmarł przy porodzie. We wzruszającym wpisie udostępnionym na Instagramie zwrócił się do chłopca.

Z najgłębszym smutkiem musimy zawiadomić, że nasz synek zmarł. To jest największy ból, jaki rodzice mogą odczuwać. Jedynie narodziny naszej córeczki dają nam siłę, żeby żyć w tym momencie z odrobiną nadziei i radości. […] Jesteśmy zdruzgotani. Prosimy o uszanowanie tego czasu. Synku, jesteś naszym aniołkiem, zawsze będziemy cię kochać.

Pod wpisem nie brakuje komentarzy z kondolencjami dla Cristiano i Georginy. Wyrazy współczucia przekazały zarówno kluby sportowe, jak i największe gwiazdy sportowe. Także siostra piłkarza wspomniała o maleństwie w jednej z ostatnich publikacji.

Kocham Cię i całe moje serce jest po tej stronie… Niech Bóg o wszystko zadba i coraz bardziej umacnia Cię na Twojej ścieżce… Nasz aniołek jest już na kolanach Ojca, a nasza mała dziewczynka, która tu jest, silna i pełna zdrowia, będzie nas uczyć, że tylko miłość ma znaczenie — napisała.

W związku z tragedią, która spotkała jego rodzinę, nie pojawił się na wtorkowym meczu Manchesteru United z Liverpoolem. Chcąc okazać mu swoje wsparcie, wielu kibiców włożyło koszulki z numerem 7, który jest jego znakiem rozpoznawczym. To jednak nie koniec, ponieważ już w 7. minucie spotkania osoby zgromadzone na trybunach wstały, a na stadionie rozległy się gromkie oklaski. Wideo wzrusza do łez.

Z pewnością rodzina Cristiano Ronaldo doceni to, jak ogromne wsparcie okazują im ludzie z całego świata.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Marta Linkiewicz, Kuba Wojewódzki, fot. Instagram

Marta Linkiewicz zalała się łzami u Kuby Wojewódzkiego. Pierwszy raz opowiedziała, jak wyglądało jej życie przed udziałem w Fame MMA

Rosjanie ukradli telefon 10-latce. W nieprawdopodobny sposób wrócił do właścicielki