w

DramatDramat

Przełom w sprawie Johnnego Deppa i Amber Heard! Nagranie nie pozostawia wątpliwości [VIDEO]

fot. Heard i Depp (Twitter / YouTube)

Proces aktorskiej pary budzi wielkie kontrowersje. Podczas ostatniego posiedzenia sądu ujawnione zostały nowe dowody. Na sali odsłuchano sensacyjne nagranie, które może zmienić bieg całej sprawy — już wiadomo, że Amber na pewno nie jest bez winy.

Johnny Depp i Amber Heard rozwiedli się już pięć lat temu, ale o parze nadal jest niezwykle głośno. Wszystko przez przerażające oskarżenia, jakimi przerzucają się byli małżonkowie. Pierwszy raz na sali sądowej para spotkała się kilka lat temu, kiedy to Johnny wytoczył proces gazecie „The Sun”, która nazwała go „katem”. Sędzia uznał wtedy, że aktor uderzył Heard kilkanaście razy. Teraz Johnny oskarżył samą Heard i domaga się 50 milionów odszkodowania.

Najnowsze oskarżenia wobec byłej żony

Amber w 2018 roku na łamach Washington Post stwierdziła, że padła ofiarą przemocy domowej. Publikacja spowodowała, że Johnny stracił swoją rolę w „Fantastycznych zwierzętach” oraz pozostał bez szansy na zagranie Jacka Sparrowa w kolejnych „Piratach z Karaibów”. Johnny Depp wytoczył byłej żonie proces o zniesławienie i zniszczenie kariery.

Podczas procesu na jaw wyszły szokujące oskarżenia. Aktor twierdzi, że to on był ofiarą przemocy domowej, a Amber rzucała w niego butelkami, biła, a nawet zgasiła papierosa na jego twarzy. Do niektórych aktów przemocy miało dojść na oczach jego córki, Lily Rose Depp. Johnny utrzymuje również, że Amber sfałszowała jeden z dowodów, które przedstawiała wcześniej. Według aktora, była małżonka sfingowała złamanie nosa.

Nagranie z kłótni

Podczas ostatniego procesu na sali sądowej odtworzono nowe nagranie, które najprawdopodobniej spowoduje przełom w sprawie. Na nagraniu słychać, jak podczas jednej z kłótni Amber Heard przyznaje, że uderzyła męża. Twierdzi jednak, że cios się nie liczy, bo nie złożyła dłoni w pięść.

„Ja cię nie uderzyłam pięścią. Przykro mi, że nie uderzyłam cię po prostu w twarz, wymierzając ci policzek. Ja cię uderzyłam, ale to nie był cios pięścią”

Nie mów mi, jakie to uczucie być uderzonym” – odpowiada Depp.

W dalszej części nagrania słyszymy, jak aktor oskarża Heard, że to ona inicjuje kontakt fizyczny podczas kłótni.

Jesteś takim pierdolonym dzieciakiem! Dorośnij ku*wa wreszcie Johnny!

<p>A photo of Johnny Depp shows the actor after receiving what he called a ‘roundhouse punch’ by Amber Heard</p>
fot. dowody przedstawione przed sądem

Źródło: Twitter ; Independent ; Elle

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Lalka Barbie z podobizną Królowej Elżbiety II

Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, fot. Instagram

Cristiano Ronaldo pochwalił się pierwszym zdjęciem z nowo narodzoną córeczką. W pięknych słowach dziękują za wsparcie