w

Lalka Barbie z podobizną Królowej Elżbiety II

Królowa Elżbieta obchodzi dziś 96. urodziny. Z tej okazji do sprzedaży trafiła lalka z wizerunkiem Królowej „The Queen Elizabeth Barbie”.

W tym roku królowa Elżbieta II świętuje 70-lecie panowania na tronie brytyjskim, stając się najdłużej panującym brytyjskim monarchą w historii. Aby upamiętnić to wydarzenie i uhonorować dziedzictwo królowej, producent zabawek Mattel wyprodukował limitowaną edycją lalek Barbie, będących podobizną monarchini.

Lalka Queen Elizabeth, Źródło: mattel.com

„Barbie celebruje najdłużej rządzącą monarchini w historii Wielkiej Brytanii, Jej Królewską Mość, królową Elżbietę II, której nadzwyczajne rządy sprawiły, że przewodziła z oddaniem obowiązkom i życiem w służbie. Po 70 latach służby królowa Elżbieta II zostaje pierwszym brytyjskim monarchą, który obchodzi platynowy jubileusz” 

– czytamy w opisie produktu.

Jak wygląda lalka Królowej Elżbiety ?

Zainspirowana najbardziej kultowymi stylizacjami Królowej, lalka jest ubrana w elegancką suknię w kolorze kości słoniowej z różową wstążką imitującą tę podarowaną królowej przez jej ojca Jerzego VI, oraz niebieską symbolizującą dziadka Królowej, Jerzego V. Na głowie ma tiarę wzorowaną tiarą królowej Marii, którą Królowa Elżbieta II miała w dniu swojego ślubu.

Lalka Queen Elizabeth, Źródło: mattel.com

Lalka Barbie zapakowana jest w pudełko inspirowane salą tronową Pałacu Buckingham z logo w kształcie herbu i odznakę upamiętniającą 70. rocznicę wstąpienia ​​królowej na tron. 

Lalka Queen Elizabeth, Źródło: mattel.com

Gdzie kupić lalkę Barbie z podobizną brytyjskiej monarchini?

„The Queen Elizabeth Barbie” od dziś (21 kwietnia) jest w sprzedaży w wybranych sklepach – Walmart, Target i Mattel oraz na platformie Amazon. Cena: 75 dolarów.

Lalka wzorowana na królowej Elżbiecie II dołączyła do limitowanej kolekcji lalek „Barbie’s Tribute”.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Ola

Fryderyki 2022, fot. AKPA, Facebook

Fryderyki 2022. Transmisja. Kiedy i gdzie odbędzie się gala rozdania nagród?

Przełom w sprawie Johnnego Deppa i Amber Heard! Nagranie nie pozostawia wątpliwości [VIDEO]