w

Antek Królikowski rzeczywiście zawiesił karierę? Produkcja popularnego serialu przekazała zaskakujące wieści

Antek Królikowski
Antek Królikowski

Antek Królikowski po głośnej aferze, która wybuchła po konferencji Royal Division ogłosił, że zawiesza na jakiś czas karierę. Czy tak też uczynił?

Antek Królikowski to aktor, który cieszy się bardzo dużą popularnością w zasadzie od dziecka, ponieważ miał okazję grać w wielu znanych polskich filmach i serialach. Od kilku lat jego nazwisko regularnie pojawia się na pierwszych stronach gazet, ponieważ zasłynął z tego, że wiedzie bardzo bujne życie uczuciowe. W przeszłości spotykał się m.in. z Laurą Breszką, Katarzyną Sawczuk czy Julią Wieniawą. W sierpniu 2021 roku ożenił się z Joanną Opozdą, jednak ich relacja nie przetrwała próby czasy. Krótko po tym, jak ich syn, Vincent, przyszedł na świat, media obiegła wieść o ich rozstaniu.

Odkąd wyszło na jaw, że małżeństwo aktora jest już przeszłością, ponieważ miał dopuścić się zdrady, w sieci zawrzało. Internauci co i rusz krytykowali go za nieodpowiedzialne zachowanie. Antek sam pogorszył sytuację angażując się w organizację gali freak fightowej Royal Division. Podczas konferencji prasowej ogłosił, że w walce wieczoru zmierzą się ze sobą sobowtóry Wołodymyra Zełenskiego i Władimira Putina.

Królikowski zrezygnował z roli w nowym serialu

W sieci wybuchła prawdziwa burza. Internauci, w tym koledzy i koleżanki z branży nie szczędzili pod jego adresem słów krytyki. Wielu przyznało, że dla nich jest już skończony. Najbardziej emocjonalnie na tę informację zareagował Kamil Glik, który napisał:

Ciebie popier***ło do końca idioto? Szczam i rzygam na ciebie

Ostatecznie Królikowski zdecydował się wydać oświadczenie. Mimo że wszyscy sądzili, że chce ogłosić, iż wycofuje się z pomysłu, on wyjawił, że to była prowokacja, a organizatorzy zdecydowali, że wydarzenie odbędzie się już w najbliższą sobotę.

W związku z tym przyspieszamy naszą inicjatywę. Będziecie mogli ją zobaczyć już w najbliższą sobotę podczas drugiej konferencji.
Dziś na podtrzymanie sportowych emocji, zachęcamy obejrzeć miniserial na Netflix Gambit Królowej – napisał.

Także i tym razem musiał stawić czoła krytyce. Głos w tej sprawie zabrała nawet Małgorzata Rozenek, która udzieliła mu kilku cennych wskazówek oraz zaoferowała pomoc.

Krótko po tym aktor nagrał oświadczenie, w którym poinformował, że rezygnuje ze współpracy z federacją i na jakiś czas zawiesza karierę, ponieważ ma problemy zdrowotne. Wiele osób zastanawiało się, ile jest w tym prawdy. Tym razem aktor nie rzucał słów na wiatr i faktycznie na jakiś czas usunął się w cień.

Portal Pomponik skontaktował się z Polsatem, na którego antenie ma być wyemitowany serial Bracia. Królikowski miał w nim wystąpić wraz z chłopakiem swojej eks, Nikodemem Rozbickim. Okazuje się, że nie zobaczymy go w formacie.

Antek Królikowski wycofał się w chwili obecnej z życia medialnego i przyjęliśmy do wiadomości jego decyzję. W związku z tym nie będzie brał udziału w serialu „Bracia” – powiedział tabloidowi przedstawiciel stacji.

Liczyliście na to, że wystąpi w nowej produkcji?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Ludwik Dorn

Nie żyje Ludwik Dorn. Polityk i współzałożyciel Prawa i Sprawiedliwości miał 67 lat

Rosja zawieszona w prawach członka Rady Praw Człowieka. Kto zagłosował przeciw?