w

SuperSuper HahaHaha DramatDramat

[VIDEO] Ukraińscy cywile w świetnym humorze po pojmaniu Rosjanina. „Nauczymy go mówić Sława Ukrainie!”

fot. Reddit / Wikipedia

Wojna na Ukrainie trwa, a Ukraińcy dzielnie bronią się przed okupantem. Pełni determinacji, aby powstrzymać Rosjan, są zarówno zwykli mieszkańcy, jak i żołnierze. Zupełnie odwrotnie jest w rosyjskim wojsku. Młodzi Rosjanie, posłani na wojnę przez Putina, często nie chcą walczyć z Ukraińcami.

Władimir Putin w czwartek 24 lutego zadecydował o „specjalnej operacji” mającej na celu demilitaryzację Ukrainy i pozbycie się „reżimu w Kijowie”. Niestety, zachodni wywiad miał rację co do inwazji, a rosyjskie wojska ruszyły do ataku na pełną skalę.

Putin najwyraźniej przeliczył się jednak co do zawziętości Ukraińców i efektywności własnej armii. Co jakiś czas świat obiegają nowe informacje o rosyjskich żołnierzach, którzy dezerterują, lub po pojmaniu otwarcie mówią, że Putin ich oszukał. Duża część z rosyjskich sił to młodzi mężczyźni, którzy odbywają obowiązkowy pobór w wojsku i wcale nie chcą walczyć z Ukraińcami. O ataku na Ukrainę często dowiadywali się na minuty przed inwazją – myśleli, że jadą tylko na ćwiczenia.

Ukraińscy cywile zabrali ze sobą rosyjskiego żołnierza

Na opublikowanym w niedziele 27 lutego nagraniu widzimy, jak grupa ukraińskich cywili przewozi Rosjanina, którego udało im się wyciągnąć z czołgu. Rosjanin siedzi w bagażniku i wygląda nad oparciami, a kierowca opowiada całą historię.

W pewnym momencie Ukraińcy zadecydowali, że swojego nowego „kolegę” nauczą ukraińskich haseł patriotycznych. Co ciekawe, Rosjanin nie wygląda na smutnego, a nawet się uśmiechnął. Chyba podoba mu się towarzystwo.

Tłumaczenie dialogu:

Kierowca: Mamy tu doje*aną sytuację. Tu jest nasz pierwszy jeniec. Trofeum!”

Kierowca: Zdobyliśmy go bez ani jednego wystrzału. Wyciągnęliśmy go z jeba*ego czołgu, czołg stoi zepsuty, za chu*a nie strzela.

Kierowca: Próbował strzelać, za chu*a nie działa. To było we wsi Verkhnya Syrovatka. Jeb*ne bezużyteczne T-90 od Putina.

Kierowca: Teraz się poznajemy.

Pasażer: Za niedługo będzie mówił „Sława Ukrainie, Sława Bohaterom”

Kierowca: Haha, tak, powinniśmy go nauczyć.

Kierowca *do Rosjanina*: OK, powiedz: „Sława Ukrainie”.

Pasażer: Mów, mów, bo jak nie to zaraz zatrzymamy auto. Powiedz „Sława Ukrainie”

Rosjanin: „Sława Ukrainie, Sława Bohaterom

Pasażer: „No, o to chodziło, brawo!”

Źródło: Reddit

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

[VIDEO] Gruziński kapitan z humorem odpowiada na prośbę rosyjskiego okrętu o paliwo. „Wyciągnijcie wiosła i do brzegu”

Tego Putin nie przewidział. Hakerzy dobrali się do jego stron rządowych