w ,

Władimir Putin miał wypadek WE WŁASNEJ REZYDENCJI? „Doszło do mimowolnej defekacji…”

fot. Kremlin.ru, CC BY 4.0

Rosyjski kanał na Telegramie „Gererał SWR”, który w przeszłości informował o rzekomych chorobach Władimira Putina, utrzymuje, że rosyjski prezydent doznał nieszczęśliwego wypadku we własnej rezydencji i spadł ze schodów.

Kanał podał ostatnio wiadomość o niefortunnym wypadku Putina, zaznaczając, że poprzedni dzień był dla niego „bardzo trudny” i zakończył się „dość dramatycznie”. Według doniesień rosyjski prezydent przewrócił się podczas schodzenia po schodach i miał upaść na kość ogonową, po czym zsunąć się kilka stopni w dół.

Do całego incydentu doszło podobno na oczach ochroniarzy, którzy natychmiast pośpieszyli na pomoc Putinowi oraz wezwali dyżurujących w rezydencji lekarzy. Kanał „Generał SWR” dodał, że podczas upadku doszło do „mimowolnej defekacji”, spowodowanej tym, że „Putin cierpi na chorobę nowotworową układu pokarmowego, przez co ma poważne problemy z trawieniem”, a uderzenie było na tyle mocne, że spowodowało palący ból.

„Po całościowych oględzinach i badaniu zdiagnozowano stłuczenie kości ogonowej i tkanek miękkich” – czytamy w wiadomości.

Autorzy doniesień podkreślają, że samopoczucie pacjenta jest „stabilne”, a teraz odbędzie się dochodzenie mające na celu ustalenie przyczyny niefortunnego upadku Putina. Kanał utrzymuje bowiem, że prezydent nosi specjalne antypoślizgowe obuwie, a „schody w posiadłości są uważane za bezpieczne”.

Choć kanał twierdzi, że publikuje insiderskie informacje z bezpośredniego otoczenia Putina, doniesień nie można traktować jako fakt i należy podchodzić do nich z odpowiednim dystansem. Na wiadomości podawane przez kanał, szczególnie te o stanie zdrowia Putina, wielokrotnie powoływały się już jednak zagraniczne media takie jak „Newsweek”, czy „New York Post”.

Nazwa kanału ma nawiązywać do domniemanego stanowiska jego założyciela, który ma być ponoć związany ze Służbą Wywiadu Zagranicznego (SWR) Rosji. Kanał na telegramie obserwuje niemal 400 tys. osób.

Źródło: Telegram ; PAP

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Kamil Grosicki, Dominika Grosicka - fot. Instagram @dominikagrosicka

Historia związku Kamila Grosickiego to gotowy materiał na komedię romantyczną. O względy Dominiki zabiegał kilka lat! „Trochę się na nią naczekałem”

Marina przyleciała do Kataru! Pokazała UROCZE przywitanie Liama z Wojciechem Szczęsnym [ZDJĘCIA]