w

HahaHaha

[VIDEO] Awantura w rosyjskiej telewizji! Prowadzący krzyczy na wojskowego, bo ten zdecydował się… oddać hołd poległym

fot. Zvezda - kadr

Na antenie Zvezdy, rosyjskiej telewizji państwowej prowadzonej przez Ministerstwo Obrony, doszło do poważnej awantury, kiedy obecny w studiu wojskowy postanowił oddać cześć poległym na Ukrainie rosyjskim żołnierzom. Prowadzący szybko zareagował. „Co ty robisz?!” – krzyczał.

W ostatnim czasie Władimir Putin zablokował wszystkie wolne media w Rosji. Najgłośniej zrobiło się o zamknięciu radia „Echo Moskwy” i telewizji „TV Dożd”, której pracownicy postanowili zaprotestować podczas ostatniej transmisji na żywo.

Mimo blokady niezależnych mediów, w rosyjskiej telewizji dochodzi czasem do wypowiedzi, czy też czynów, które sprzeciwiają się narracji Kremla. Tydzień temu rosyjski ekspert, który miał mówić o strategiach inwestycyjnych, postanowił wypić toast za… śmierć moskiewskiej giełdy.

Prowadzący krzyczy na wojskowego

Kolejna kuriozalna sytuacja miała miejsce na antenie kontrolowanej przez Ministerstwo Obrony „Zvezdy”. Obecny w studiu kapitan rezerwy i ekspert rosyjskiego Biura Analiz Wojskowo-Politycznych, Władimir Jeranosjan, wspomniał o tym, że na Ukrainie giną rosyjscy żołnierze.

Tam (w Ukrainie) są ludzie z bojowym doświadczeniem, przeszli przez Afganistan, kampanię czeczeńską, przez Donbas. Tam w rzeczywistości nasi chłopcy, a także donieccy i ługańscy oraz z sił specjalnych teraz giną, a nasze państwo… – mówił wojskowy.

Wtedy nagle ostro przerwał mu jeden z prowadzących.

– Nie, nie, nie, nie. Nie chcę tego słyszeć. Przestań! – zaczął krzyczeć.

Oni umierają… – kontynuował Jeranosjan.

Stop! – krzyczał prowadzący.

Oni… poczekaj sekundę – prosił wojskowy.

– Co? Nie możesz przestać?! – huczał gospodarz wściekłym tonem.

Chcę oddać cześć ich pamięci… – mówił kapitan rezerwy.

– Co ty robisz?! – krzyczał dalej prowadzący.

Ja po prostu chcę, żebyśmy teraz wstali i uczcili minutą ciszy nasze dzieci, które tam walczą za Rosję i za Donbas – powiedział kapitan rezerwy.

– Ja wam powiem, co nasze dzieci tam robią! Nasze dzieci tam zabijają faszystowskie gady! To triumf rosyjskiego oręża! To triumf rosyjskiej armii! To odrodzenie Rosji! – oznajmił prowadzący.

Źródło: Zvezda ; Twitter ; Onet

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Elitarny kanadyjski snajper poleciał walczyć na Ukrainę. Dołączył do Legionu Międzynarodowego

Były minister spraw zagranicznych Rosji mówi, że inwazja utknęła w martwym punkcie, bo urzędnicy kradli z budżetu wojskowego na „mega-jachty na Cyprze”