w

HahaHaha

[VIDEO] Awantura w rosyjskiej telewizji! Prowadzący krzyczy na wojskowego, bo ten zdecydował się… oddać hołd poległym

fot. Zvezda - kadr

Na antenie Zvezdy, rosyjskiej telewizji państwowej prowadzonej przez Ministerstwo Obrony, doszło do poważnej awantury, kiedy obecny w studiu wojskowy postanowił oddać cześć poległym na Ukrainie rosyjskim żołnierzom. Prowadzący szybko zareagował. “Co ty robisz?!” – krzyczał.

W ostatnim czasie Władimir Putin zablokował wszystkie wolne media w Rosji. Najgłośniej zrobiło się o zamknięciu radia “Echo Moskwy” i telewizji “TV Dożd”, której pracownicy postanowili zaprotestować podczas ostatniej transmisji na żywo.

Mimo blokady niezależnych mediów, w rosyjskiej telewizji dochodzi czasem do wypowiedzi, czy też czynów, które sprzeciwiają się narracji Kremla. Tydzień temu rosyjski ekspert, który miał mówić o strategiach inwestycyjnych, postanowił wypić toast za… śmierć moskiewskiej giełdy.

Prowadzący krzyczy na wojskowego

Kolejna kuriozalna sytuacja miała miejsce na antenie kontrolowanej przez Ministerstwo Obrony “Zvezdy”. Obecny w studiu kapitan rezerwy i ekspert rosyjskiego Biura Analiz Wojskowo-Politycznych, Władimir Jeranosjan, wspomniał o tym, że na Ukrainie giną rosyjscy żołnierze.

Tam (w Ukrainie) są ludzie z bojowym doświadczeniem, przeszli przez Afganistan, kampanię czeczeńską, przez Donbas. Tam w rzeczywistości nasi chłopcy, a także donieccy i ługańscy oraz z sił specjalnych teraz giną, a nasze państwo… – mówił wojskowy.

Wtedy nagle ostro przerwał mu jeden z prowadzących.

– Nie, nie, nie, nie. Nie chcę tego słyszeć. Przestań! – zaczął krzyczeć.

Oni umierają… – kontynuował Jeranosjan.

Stop! – krzyczał prowadzący.

Oni… poczekaj sekundę – prosił wojskowy.

– Co? Nie możesz przestać?! – huczał gospodarz wściekłym tonem.

Chcę oddać cześć ich pamięci… – mówił kapitan rezerwy.

– Co ty robisz?! – krzyczał dalej prowadzący.

Ja po prostu chcę, żebyśmy teraz wstali i uczcili minutą ciszy nasze dzieci, które tam walczą za Rosję i za Donbas – powiedział kapitan rezerwy.

– Ja wam powiem, co nasze dzieci tam robią! Nasze dzieci tam zabijają faszystowskie gady! To triumf rosyjskiego oręża! To triumf rosyjskiej armii! To odrodzenie Rosji! – oznajmił prowadzący.

Źródło: Zvezda ; Twitter ; Onet

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Elitarny kanadyjski snajper poleciał walczyć na Ukrainę. Dołączył do Legionu Międzynarodowego

Były minister spraw zagranicznych Rosji mówi, że inwazja utknęła w martwym punkcie, bo urzędnicy kradli z budżetu wojskowego na “mega-jachty na Cyprze”