w

SuperSuper DramatDramat HahaHaha

[VIDEO] Rosyjska telewizja zaprosiła do studia eksperta. Zszokował prezenterkę swoim toastem za… śmierć rosyjskiej giełdy

fot. Kadr / telewizja RBK

Podczas specjalnego programu emitowanego na antenie rosyjskiej telewizji doszło do niezwykłej sytuacji. Ekspert, który został zaproszony, aby rozmawiać o sytuacji w Rosji, postanowił wypić za… śmierć rosyjskiej giełdy.

Po nałożonych przez zachód sankcjach rosyjska giełda pozostaje zamknięta od poniedziałku, a rubel jest warty najmniej w swojej historii. Rosyjskie spółki, takie jak Sbierbank, spadły po kilkadziesiąt procent w ciągu kilku dni. W Rosji szykuje się wielki kryzys gospodarczy, a zachodnie spółki wycofują się z kraju.

Ekspert szokuje dziennikarkę

Rosyjski kanał biznesowy RBK 2 marca zaprosił na swoją antenę eksperta ds. strategii giełdowych Alexandra Butmanova. Specjalny program był przeznaczony na rozmowy o sytuacji na rosyjskiej giełdzie. Zaproszony gość na wstępie podkreślił, że nie powie „dzień dobry”, bo wcale nie jest dobrze.

Dziennikarka prowadząca rozmowę zapytała Butmanova, czy uważa, że na giełdzie wciąż mogą się sprawdzać standardowe strategie, oraz czy ma nadzieję na pozostanie w swojej profesji. Ekspert nie wykazał się optymizmem i powiedział, że w najgorszym wypadku wróci do swojej starej pracy jako święty mikołaj.

– „Tak jak robiłem to 25 lat temu” – rzucił.

Następnie Alexander, który jest założycielem grupy inwestycyjnej „Allies”, zapowiedział, że kończy z żartami. Po tych słowach Butmanov sięgnął po butelkę alkoholowej wody gazowanej i wypił symboliczny toast za śmierć rosyjskiej giełdy.

– „Droga giełdo, byłaś nam taka bliska, tak nas interesowałaś. Spoczywaj w pokoju droga towarzyszko” – powiedział Butmanov trzymając butelkę.

Po słowach Alexandra dziennikarka była wyraźnie zszokowana. Po chwili zebrała się w garść i powiedziała, że nie będzie komentować niecodziennego wyczynu, bo nie chce w to wierzyć.

Zajście możecie oglądnąć poniżej.

Źródło: Twitter

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Zakończyły się rosyjsko-ukraińskie negocjacje. Osiągnięto porozumienie dotyczące jednej ważnej sprawy

[VIDEO] Cały personel rosyjskiego kanału telewizyjnego TV Rain zaprotestował podczas transmisji na żywo: „Nie dla wojny”