w

SuperSuper

Mata odwiedził fana, który wybudził się ze śpiączki przy jego utworze. „godzinami słuchał tego… w szpitalu”

Fot. YouTube / Screenshot

Mata odwiedził jednego ze swoich fanów, który obudził się ze śpiączki po ciężkim wypadku. Wzruszona matka chłopaka stwierdziła – Cuda się zdarzają!

Mata to raper młodego pokolenia, który w ekspresowym tempie piął się na szczyty list przebojów i przy okazji ustanawiał kolejne rekordy wyświetleń swoich kawałków w sieci.

Michałowi Matczakowi szczególną popularność przyniósł utwór Patointeligencja. Raper poruszył w nim problemy współczesnej młodzieży z „dobrych domów”, które często są uznawane tematami tabu. Tym samym zdobył serca miliony fanów w całej Polsce.

Mata został doceniony również poprzez umieszczenie jego twórczości w playliście oraz na okładce Tidal Rising Global. Co więcej, jego album studyjny „100 dni do matury” uzyskał status poczwórnie platynowej płyty.

Ponadto okazuje się, że twórczość Maty może działać, być może nawet uzdrawiająco? Pewnego chłopaka potrącił samochód i trafił on w bardzo ciężkim stanie do szpitala. Tam przebywał przez wiele tygodni w śpiączce, a w tym czasie puszczano mu utwory jednego z jego idoli, czyli Maty.

Matka poszkodowanego chłopaka opisuje: Cuda się zdarzają! Modliłam się i marzyłam, żeby Patryk obudził się ze śpiączki, żeby wstał z łóżka, żeby mówił i chodził. Udało się! Marzyłam o t-shircie dla Patryka od Maty, a Mata przyjechał do nas z płytą. Patryk obudził się ze śpiączki przy utworze „żółte flamastry i grube katechetki„, godzinami słuchał tego utworu w szpitalu i spał, a ja odmawiałam różaniec. Magiczna dla nas jest ta kołysanka, bo u nas tak było „między niebem a ziemią”. Dziękujemy Bogu za wszystkie cuda.

Kobieta zamieściła również zdjęcie Maty z jej synem, który w końcu stanął na nogi! Jak oceniacie gest rapera?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Kolejny zawodnik KSW przejdzie do FAME MMA!? Miał zawalczyć z… Don Kasjo?

Barbara Kurdej-Szatan miała prowadzić „Mam talent”. Co poszło nie tak?