w ,

SuperSuper DramatDramat HahaHaha

Mata zatrzymany za POSIADANIE NARKOTYKÓW. Grożą mu lata więzienia!

fot. Instagram screenshot

Znany raper Mata został zatrzymany za posiadanie narkotyków. Grozi mu pobyt w więzieniu! Uważacie, że posiadanie narkotyków to poważne przewinienie?

Media właśnie obiegła informacja, że najpopularniejszy polski raper „Mata” został zatrzymany za posiadanie narkotyków. Jak ustalił portal „RMF FM”, do zatrzymania doszło wczoraj w nocy w Warszawie. Najprawdopodobniej to dzisiaj Michał usłyszy zarzuty.

Jak doszło do zatrzymania?

Na krótko przed północą, w trakcie patrolowania ulic Górnego Mokotowa, policjanci zauważyli dwóch mężczyzn, którzy zaczęli nerwowo się zachowywać na widok radiowozu. Podejrzani zaczęli rozglądać się za drogą ucieczki, ale w końcu mundurowi ich zatrzymali. W trakcji legitymowania, mężczyźni sami wyjęli woreczek z narkotykami, najprawdopodobniej marihuaną.

U jednego z nich – Michała M., znanego pod pseudonimem Mata, policjanci zabezpieczyli 1,5 grama narkotyku. Zatrzymani mężczyźni zostali przewiezieni na komisariat, gdzie spędzili noc. Najprawdopodobniej dzisiaj usłyszą zarzuty posiadania narkotyków. Michałowi M. grożą maksymalnie 3 lata pozbawienia wolności.

Kim jest Michał M?

Mata jest obecnie najpopularniejszym polskim artystą. Szczególną popularnością cieszy się wśród młodzieży. W skali kraju zasłynął w 2019 roku, gdy wydał szeroko komentowany w mediach singiel pt. „Patointeligencja”. Oba albumy artysty pokryły się diamentową płytą.

Michał został nagrodzony „Fryderykiem” i zdobył tytuł „Warszawiaka roku”. W październiku ubiegłego roku zagrał na lotnisku w Bemowie największy koncert w historii polskiego hip-hopu. Raper zgromadził pod sceną aż 40 tysięcy osób.

Czy uważacie, że marihuana powinna być zalegalizowana?

Źródła: RMF.fm ; Instagram – skutebobo & 33mata

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Patrycja Tuchlińska wraz z jej starszym o 50 LAT miliarderem spacerują z dzieckiem w Dubaju [ZDJĘCIA]

Maryla Rodowicz przebywa w szpitalu! Przeszła operację