w

DramatDramat HahaHaha SuperSuper

Patrycja Tuchlińska wraz z jej starszym o 50 LAT miliarderem spacerują z dzieckiem w Dubaju [ZDJĘCIA]

fot. Instagram screenshot

W sierpniu 74-letni miliarder Józef Wojciechowski i 26-letnia Patrycja Tuchlińska powitali na świecie dziecko. Młoda modelka rzadko kiedy dzieli się wspólnymi chwilami z miliarderem, ale tym razem mamy okazję zobaczyć rodzinny moment.

Józef Wojciechowski to biznesmen i główny udziałowiec JW Construction – spółki prowadzącej działalność deweloperską w Polsce. Miliarder jest znany z upodobania do o wiele młodszych kobiet i jego spotkania z młodszą o 48 lat Patrycją Tuchlińską nikogo nie zdziwiły.

Mało kto spodziewał się jednak takiego rozwoju związku. W ubiegłym roku para zaskoczyła świat wiadomością o spodziewanym dziecku. Zakochani nie wzięli ślubu, ale w sierpniu 2021 roku potomek przyszedł na świat.

Patrycja Tuchlińska z torebką Chanel za 25 tysięcy PLN życzy, byśmy “doceniali to, co mamy”

Rodzinny spacer po Dubaju

Patrycja na swoim Instagramie często chwali się kolejnymi podróżami, luksusowymi stylizacjami oraz sylwetką w bikini na rajskich plażach. Po urodzeniu dziecka czasem wspomina też o trudach macierzyństwa i dzieli się zdjęciami z synem.

Bardzo rzadko pokazuje za to Józefa, który najwyraźniej woli żyć w cieniu medialnej sławy. Tuchlińska niedawno zrobiła wyjątek, bo podzieliła się zdjęciem ukochanego-miliardera.

Na zdjęciu widzimy rodzinną chwilę – Wojciechowski pcha wózek z dzieckiem podczas spaceru z ukochaną po wieczornym Dubaju. Tło jest rozświetlone luksusowym wieżowcem i podświetlonymi basenami.

Myślicie, że 74-letni miliarder często znajduje czas dla rodziny?

RZADKI WIDOK: Patrycja Tuchlińska upamiętnia moment, gdy Józef Wojciechowski PCHA WÓZEK (FOTO)
fot. Instagram screenshot

Źródło: Instagram – patrycja.tuchlinska

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Wojtek Sawicki reklamuje prezerwatywy z narzeczoną. Bloger bez ogródek o seksie!

Mata zatrzymany za POSIADANIE NARKOTYKÓW. Grożą mu lata więzienia!