w , ,

HahaHaha

Patrycja Tuchlińska z torebką Chanel za 25 tysięcy PLN życzy, byśmy „doceniali to, co mamy”

fot. Instagram / patrycja.tuchlinska

Minione, nadchodzące, a także aktualne dni to czas refleksji, podsumowań i życzeń. Nie ma się czemu dziwić, wszak okres pomiędzy zakończeniem starego, a nowego roku zazwyczaj wiąże się właśnie z takimi wydarzeniami. Patrycja Tuchlińska, żona miliardera dodała post z życzeniami, w którym mając na sobie torebkę Chanel za 25 tysięcy złotych, życzy byśmy „doceniali to, co mamy”.

Patrycja Tuchlińska to partnerka miliardera, Józefa Wojciechowskiego, który kiedyś był właścicielem Polonii Warszawa. Jest on deweloperem, właścicielem J.W. Construction Holding S.A. W 2013 roku był 31. najbogatszym Polakiem, wszak wówczas jego majątek szacowano na 950 milionów złotych. Związek jednak wzbudza wiele kontrowersji i nieustannie nie schodzi z ust wielu osób. To wszystko za sprawą tego, że różnica, jaka dzieli parę to aż 50 lat!

Tuchlińska i Wojciechowski oficjalnie zaczęli się wspólnie pokazywać w 2018 roku, a w lipcu minionego roku mogliśmy już usłyszeć o tym, że w drodze jest dziecko. Miesiąc później na świecie para doczekała się potomstwa.

Jak to w ostatnim czasie bywa, sporo celebrytów chwali się noworocznymi zdjęciami i życzeniami. Tak samo jest w przypadku właśnie Patrycji, która zaprezentowała się w srebrnej sukni, której towarzyszyła rzadka torebka Chanel z lat 90. Szacunkowa cena to przedział pomiędzy 25-35 tys. zł. Żona miliardera złożyła życzenia, w których dała jasno do zrozumienia, że nieustannie dąży do tego, by być lepszą wersją samej siebie.

Dążąc do najlepszej wersji samej siebie w 2022 roku, chciałabym nam życzyć abyśmy doceniali to co mamy i potrafili cieszyć się każdą chwilą.

– życzyła Tuchlińska z torebką Chanel o wartości 25 000 PLN.

Komentarze w większości były pozytywne, lecz pojawił się taki jeden, na który odpowiedziała nawet 26-latka. Jego treść brzmi następująco: „Doceńmy to co mamy, powiedziała żona milionera, czyżby taki noworoczny sarkazm dla biedoty…”

Była to wręcz iskierka, ponieważ odpowiedź na te słowa pojawiła się naprawdę szybko. Wydaje się, że Tuchlińska wyszła z twarzą, odpowiadając w taki sposób: Każdy z nas ma rodzinę, przyjaciół, dom, większe i mniejsze rzeczy, które nam wychodzą.”

Co sądzicie o zaistniałej sytuacji? Za którą ze stron jesteście w tej konfrontacji?

fot. Instagram / patrycja.tuchlinska
fot. Instagram / patrycja.tuchlinska

Źródło: Instagram / patrycja.tuchlinska

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez Oliwia

Kinga Rusin znów na rajskich wakacjach. Szuka inspiracji dla kosmetyków!

Katarzyna Cichopek pokazuje POŚLADKI na plaży!