w , ,

DramatDramat

Katarzyna Cichopek pokazuje POŚLADKI na plaży!

fot. Instagram / katarzynacichopek

Obecna pogoda panująca w Polsce raczej nie zachęca do wielu aktywności. Zresztą nie od dzisiaj spotykamy się ze zjawiskiem, kiedy wzmożona ilość gwiazd i celebrytów wybiera się na wyspy i do ciepłych krajów na wakacje. Do tego obozu możemy również zaliczyć Katarzynę Cichopek, która wraz ze swoim mężem wybrała się na Seszele. Serialowa „Kinga Zduńska” w pierwszym poście z wyspy na Oceanie Indyjskim postanowiła pójść na całość. I poszła, pokazując swoje pośladki.

Początek roku Katarzyna Cichopek wraz z Marcinem Hakielem przeznaczyli na odpoczynek. Małżeństwo postanowiło udać się na Seszele. Mimo że para znajduje się tam od niecałej doby, to fani mogli ujrzeć już rozbudzającą i rozpalającą zmysły serialową Kingę z serialu „M jak miłość”.

Gwiazda postanowiła udać się na plażę i wejść do Oceanu Indyjskiego. Nie zabrakło oczywiście InstaStories i fotek, na których aktorka urodzona w Warszawie prezentuje swoje niesamowite ciało. Jeśli chodzi o relacje, to możemy tu ujrzeć 39-latkę w bikini, na którym ta uśmiecha się od ucha do ucha. Natomiast po godzinie 15:00 pojawiła się kolejna partia zdjęć na Story, na których Cichopek przyjmuje coraz to gorętsze pozy na brzegu.

Jednak to najnowszy post prowadzącej programu „Pytanie na śniadanie” wzbudził największe zainteresowanie. „Kinga Zduńska” na zdjęciu jest zwrócona w stronę oceanu, a na sobie ma jednoczęściowy, ale odsłonięty kostium. Nie sposób nie zauważyć pośladków celebrytki, do których wiele internautów nawiązuje.

Pocztówka z wakacji.

– to właśnie tak Cichopek zatytułowała swój pierwszy post z Seszeli na swoim Instagramie.

W gruncie rzeczy pojawiły się naprawdę dobre i przychylne opinie. Warto przytoczyć kilka z nich, w tym tę jedną:Zdjęcie robi wrażenie, no i wizerunek grzecznej dziewczynki został przełamany.”

Wow przecudnie wyglądasz” ; „Super, wyćwiczone nie na darmo” ; „Łoł co za seksowna dziewczyna” – to tylko przykładowe, pozytywne opinie.

Pojawiły się jak zwykle również te mniej przychylne słowa: „Pocztówka z wakacji mamusi, trochę nie bardzo. Oglądać z tyłu… Czyżby na pokaz” ; Fajnie ale 10 lat za późno” – pisali ci zniesmaczeni internauci.

A Waszym zdaniem, czy takie zdjęcia ze strony Katarzyny Cichopek to odważne posunięcie?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

fot. Instagram / katarzynacichopek
fot. Instagram / katarzynacichopek
fot. Instagram / katarzynacichopek
fot. Instagram / katarzynacichopek
fot. Instagram / katarzynacichopek
fot. Instagram / katarzynacichopek

Źródło: Instagram / katarzynacichopek

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Patrycja Tuchlińska z torebką Chanel za 25 tysięcy PLN życzy, byśmy „doceniali to, co mamy”

Rywal Alana Kwiecińskiego zapowiada CIĘŻKI NOKAUT! Znamy szczegóły pojedynku na High League 2