w ,

Rywal Alana Kwiecińskiego zapowiada CIĘŻKI NOKAUT! Znamy szczegóły pojedynku na High League 2

To już potwierdzone! Denis „Bad Boy” Załęcki znany z brutalnych walk na gołe pięści powraca, aby wyjaśnić wielki konflikt, który narastał przez ostatnie miesiące. Zawodnik pochodzący z Torunia zmierzy się z doświadczonym Alanem Kwiecińskim – byłem uczestnikiem Warsaw Shore! Walka odbędzie się już 5 lutego na gali High League 2!

Na początku kariery Załęcki miał więcej wrogów, niż fanów. Z czasem jednak, gdy kibice zaczęli poznawać jego osobę, a sam zawodnik udzielał coraz większej liczby wywiadów i wypowiedzi, jak i postanowił zorganizować własną galę ta sytuacja diametralnie się odmieniła.

Denis Załęcki to były zawodnik GROMDY. Po jednym z turniejów, gdzie przegrał z Vasylem Halychem w finale (wyszedł do walki ze złamaną ręką) „Bad Boy” postanowił założyć własną organizację „The War”, gdzie organizowane są starcia 1vs1 i 3vs3 na gołe pięści.

Ostatnio głośno zrobiło się za sprawą jego pojedynku na gali EFM SHOW 2, gdzie spektakularnie znokautował swojego rywala już w 1 rundzie. Wielu fanów przed galą EFM, która odbyła się w Bułgarii mówiło o tym, że jest to duży sprawdzian dla Denisa i jeśli przegrałby z Jussi Halonenem to jego dalsza kariera byłaby mocno zagrożona, a na pewno nie rozwinęłaby się w tak szybkim tempie. Torunianin nie pozostawił żadnych wątpliwości i tak jak wspomnieliśmy na początku – ciężko znokautował 33-latka.

Konflikt z Alanem Kwiecińskim

Alan Kwieciński w debiucie na FAME MMA 6 sensacyjnie przegrał z Arkadiuszem Tańculą. Powrócił na FAME 8, gdzie przez kontrowersyjną decyzję wygrał z Piotrem Pająkiem, a starcie zakontraktowane było wówczas w formule K-1. Werdykt dla wielu był bardzo niesprawiedliwy i pół roku później doszło do rewanżu – tym razem w MMA. Na jubileuszowej gali FAME 10 Pająk poddał Kwiecińskiego w drugiej rundzie.

Po tym, jak Kwieciński musiał uznać wyższość Piotra Pająka do gry wkroczył właśnie Denis Załęcki, który postanowił poruszyć temat spotkania z byłym uczestnikiem Warsaw Shore na jednej z dyskotek. Wówczas ruszyła lawina odpowiedzi z obu stron i kwestią czasu było to, że obu zawodników zobaczymy w klatce!

 „Nie boję się go. Ja bym mógł w K-1, bo w MMA jakby mnie obalił to ciężko bym miał, ale w K-1 mógłbym się bić. Nie oglądałem jego walki na EFM SHOW, ale z tego co słyszałem to nie jest jakimś zawodnikiem dobrym. – mówił jakiś czas temu Kwieciński w rozmowie z fansportu.pl

High League 2 – Alan Kwieciński vs Denis Załęcki

Do walki dojdzie finalnie na gali High League 2, która odbędzie się już 5 lutego w Krakowie. Pojedynek został potwierdzony, a nasz portal wybrał się do Torunia, gdzie przeprowadziliśmy obszerną rozmowę z Denisem Załęckim.

„Gwarantuje, że zobaczycie, jak Alan nisko upada i jak będzie rozpi***ny w pył. Zobaczycie spektakularny nokaut, jakiego jeszcze nie widzieliście. To będzie najszybszy nokaut gali. Ci co go nie lubią proszę oglądać, zmierzy się z prawdziwą siłą.” – powiedział zawodnik z rozmowie z fansportu.pl

Cały wywiad tutaj.

Źródło: fansportu.pl

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez admin

Katarzyna Cichopek pokazuje POŚLADKI na plaży!

Magdalena Ogórek ostro o aborcji: „Dziecko ma zapłacić skrobanką za to, że mamusia na imprezie się zapomniała?”