w

Kinga Rusin znów na rajskich wakacjach. Szuka inspiracji dla kosmetyków!

Fot. Kinga Rusin / Instagram

Kinga Rusin zbyt długo nie pomieszkała w Polsce. Dziennikarka ponownie wybrała się na gorące wakacje.

Jeszcze przed świętami mogliśmy śledzić relacje Kingi Rusin wprost z rajskich plaż na Malediwach. Wygrzewająca się w słońcu dziennikarka nie omieszkała jednak aktywnie śledzić sytuacji w Polsce. Ostro komentowała wtedy partię rządzącą oraz próbę ponownego przepchnięcia ustawy „LEX TVN”.

Po powrocie do Polski zajęła się działalnością charytatywną na rzecz Domów Samotnej Matki. Krótko później ponownie udała się na zagraniczne wakacje. Tym razem dziennikarkę poniosło w kierunku Ameryki Środkowej.

W Nowy Rok złożyła nietypowe życzenia fanom, w których po raz kolejny bez ogródek zaatakowała PiS. „Oby rok 2022 przyniósł koniec i jednej i drugiej zarazy!” – napisała, przy okazji publikując zdjęcie w wakacyjnym klimacie.

Dzisiaj (3 stycznia) Kinga ponownie zamieściła zdjęcie na Instagramie. Jak pisze – poszukuje inspiracji do stworzenia nowej linii kosmetyków. W relacjach natomiast pokazuje, jak świetnie spędza czas z partnerem Markiem Kujawą, popijając drinki na plaży. Uda się znaleźć inspiracje?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez szymon

„Uboga” Maryla Rodowicz w kreacjach za krocie! „Kto za to zapłacił?”

Patrycja Tuchlińska z torebką Chanel za 25 tysięcy PLN życzy, byśmy „doceniali to, co mamy”