w

Wojtek Sawicki reklamuje prezerwatywy z narzeczoną. Bloger bez ogródek o seksie!

fot. Instagram screenshot

Wojciech Sawicki to influencer, który stara się łamać tabu dotyczące życia osób niepełnosprawnych. Wojtek właśnie wdał się w współprace z jedną z firm produkujących prezerwatywy. Jak zareagowali fani?

Wojtek Sawicki  jest poruszającym się na wózku influencerem, chorującym na dystrofię mięśniową Duchenne’a. Autor bloga „Life on Wheelz” postawił sobie za cel oswajanie ludzi z codziennym życiem i problemami niepełnosprawnych w Polsce.

Ze względu na swoją pozycję, Wojtek jest w stanie dotrzeć do szerszej publiki. Jakiś czas temu, w mediach głośno odbiła się jego odpowiedź na przemówienie prezydenta Andrzeja Dudy o udogodnieniach dla niepełnosprawnych w Polsce.

W ostatnim czasie influencer postanowił otworzyć się na temat swojej intymności i związanych z nią tabu. Sawicki tłumaczy, iż wiele osób myśli, że seks nie dotyczy niepełnosprawnych. Wojtek zaprzeczył stereotypowi i zdradził, że jest zupełnie inaczej.

Wojtek Sawicki szczerze opowiada o życiu intymnym z narzeczoną: “Seks to dla nas radość”

Wojtek swoimi wypowiedziami najwyraźniej zwrócił na siebie dużą uwagę, bo właśnie został twarzą jednej z najpopularniejszych marek prezerwatyw. Na Instagramowym profilu 34-latka ukazał się niedawno post, w którym Wojtek wraz z narzeczoną – Agatą, zachęcają do stosowania antykoncepcji i polecają prezerwatywy konkretnej marki. Na zdjęciu widzimy zdjęcie pary leżącej w łóżku.

– „Na wstępie chciałbym Wam wyjaśnić jedną kwestię. Otóż, dystrofia mięśniowa Duchenne’a nie wpływa na zdolność utrzymania erekcji” – zaczął Sawicki. – „W związku z tym prowadzimy aktywne życie seksualne, choć nie wszystkie pozycje są dla nas dostępne. Stosujemy oczywiście również antykoncepcję, gdyż ze względu na mój stan zdrowia decyzja o posiadaniu potomstwa wiąże się w naszej sytuacji z wielkimi i niezwykle kosztownymi zmianami w życiu, na które obecnie nie jesteśmy gotowi. A przecież kochamy seks, czujemy się siebie pociąg i uwielbiamy bliskość. Dlatego szczególnie polecamy wam supercienkie prezerwatywy Durexa, które pozwalają wam poczuć bliskość z osobą, z którą się kochacie, zapewniając jednocześnie odpowiednią ochronę. – napisała para.

– „Lubimy seks i lubimy zmieniać świat, więc podwójny profit” – dodał Wojtek w komentarzach. – „Bylibyśmy wdzięczni za udostępnienia, to co prawda kampania reklamowa, ale wydaje nam się bardzo potrzebna.”

Fani, mimo że to reklama, ciepło przyjęli post Sawickiego. W komentarzach możemy znaleźć wypowiedzi chwalące szczytny cel blogera.

– „Zwykle nie lubię instagramowych reklam robionych przez celebrytów… ale tutaj biję Wam brawo, doceniam, kibicuję i wspieram” – napisał jeden z internautów.

Zgadzacie się?

Źródło: Instagram – lifeonwhlz

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Morawiecki wzywa Tuska do natychmiastowej rezygnacji. Co zarzuca przewodniczącemu EPL?

Patrycja Tuchlińska wraz z jej starszym o 50 LAT miliarderem spacerują z dzieckiem w Dubaju [ZDJĘCIA]