w

Peja skrytykował Matę. Poszło o przemowę dotyczącą legalizacji marihuany

Fot. YouTube / Screenshot

Mata podczas rozdania Bestsellerów Empiku zabrał głos w sprawie legalizacji marihuany. Sposób jego wypowiedzi skrytykował inny raper – Peja.

Marihuana od lat wzbudza w Polsce wiele dyskusji, a także kontrowersji. Narkotyk ten pozostaje nielegalny w naszym kraju. Nasi bliscy sąsiedzi – Czesi – zdecydowali się jakiś czas temu zalegalizować ten produkt, dzięki czemu skarb państwa zyskał tam pokaźny zastrzyk finansowy.

U nas na razie nie zanosi się na zmiany, chociaż od czasu do czasu temat z większym lub mniejszym odzewem trafia na okładki. Podobnie było kilkanaście dni temu, gdy policja zatrzymała znanego rapera Matę z niewielką ilością nielegalnego suszu.

W związku z tą sytuacją Mata, który przedstawił się na gali Bestsellerów Empiku, jako Skuty Bob, zwrócił się do widowni z intrygującym przemówieniem.

– Ja uważam, że marihuana… Cała Polska jest w niej zakochana i chciałem ogłosić tutaj wszystkim wszem i wobec, ja w związku z tą sytuacją i w związku z tym, co zrobiły media, chcę nagłośnić temat marihuany w Polsce i rozpocząć walkę o depenalizację tego narkotyku, ponieważ uważam, że jest ważny, szczególnie w tej społeczności, w której teraz tutaj jesteśmy: artystycznej, muzycznej i jest od wielu lat inspiracją dla muzyków.

Słowa użyte przez muzyka nie spodobały się jego starszemu koledze po fachu. 45-letni Peja skomentował wypowiedź Maty, sugerując, że swymi słowami na dzień dobry zaszkodził inicjatywie, którą chce podjąć.

Fot. Facebook

Zgadzacie się z Peją?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Hanna Lis atakuje antyszczepionkową internautkę: „Mniej profesor Górniak, więcej nauki polecam”

„Oszust z Tindera” zmienia się w celebrytę pełną gębą. Wystąpi w randkowym show i stworzy podcast o randkowaniu