w

Katarzyna Cichopek zachwala działanie konopi: „Jestem bardziej spokojna i wyciszona”

Fot. Katarzyna Cichopek / Instagram

Okazuje się, że Katarzyna Cichopek również stosuje środki oparte na marihuanie, a wręcz rekomenduje je innym! Uzasadniła, dlaczego to dobry pomysł.

Temat marihuany i środków produkowanych na jej bazie w Polsce powraca w mediach jak bumerang. Wielu znanych celebrytów, a nawet część polityków popiera zalegalizowanie w naszym kraju normalnej marihuany.

Na razie jednak doczekaliśmy się legalizacji tylko jej medycznego odpowiednika. Jakiś czas temu temat legalizacji narkotyku poruszył także Mata, którego przecież zatrzymano za jego posiadanie. Raper przy okazji odbioru nagrody podczas gali Bestsellery Empiku 2021 wypowiedział się następująco:

Ja uważam, że marihuana… Cała Polska jest w niej zakochana i chciałem ogłosić tutaj wszystkim wszem i wobec, ja w związku z tą sytuacją i w związku z tym, co zrobiły media, chcę nagłośnić temat marihuany w Polsce i rozpocząć walkę o depenalizację tego narkotyku, ponieważ uważam, że jest ważny, szczególnie w tej społeczności, w której teraz tutaj jesteśmy: artystycznej, muzycznej i jest od wielu lat inspiracją dla muzyków.

Fot. YouTube / Screenshot

Cóż, Mata nie jest ani pierwszym, ani ostatnim wokalistą, któremu marzy się legalizacja marihuany w Polsce. Okazuje się jednak, że produkty pochodne z tej rośliny stosuje również popularna aktorka i jej mążKatarzyna Cichopek.

– Olejek CBD (..) stosujemy z Marcinem już od wielu miesięcy. Po tym czasie stosowania widzę kilka zmian, które znacząco mają wpływ na moje życie. Przede wszystkim, zauważyłam dużą poprawę jakości mojego snu, zdecydowanie także mniej się stresuję, jestem bardziej spokojna i wyciszona.

Co Wy sądzicie o legalizacji marihuany?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez szymon

Aleksandra Domańska jest poważnie chora. To skutek uboczny show-biznesu

Beata Tadla przygotowała ukochanemu specjalny prezent z okazji rocznicy ślubu! Jaki?