w

DramatDramat HahaHaha

Leksiu z Team X w końcu zabrał głos! „Jest mi wstyd…”

Fot. YouTube / Screenshot

Internet wrze po wideo opublikowanym przez Youtubera Konopskyy na temat Leksia z Teamu X. Mężczyzna wysyłał zdjęcia swojego penisa nieletniej dziewczynie.

Leksiu dotychczas był bardzo lubianą postacią ekipy Team X. Jednak wszystko się zmieniło w środowy wieczór, gdy Youtuber Konopskyy na swoim kanale opublikował filmik poświęcony Leksiowi i jego zboczeniom.

Konopskyy w 14-minutowym materiale ujawnił rozmowy, które Leksiu prowadził z jedną ze swoich fanek. Na domiar złego wysłał dziewczynie zdjęcie swojego przyrodzenia oraz proponował jej „netflix and chill”. W młodzieżowym slangu oznacza, to zaproszenie do seksu.

Jeśli coś w jakikolwiek sposób usprawiedliwia takie zachowanie w stosunku do nieletniej osoby, to jest to fakt, że mężczyzna nie wiedział, ile lat ma jego fanka. Członek Teamu X nigdy nie pytał jej o wiek, co w rozmowie z Konopskyy’ym potwierdziła również dziewczyna.

To jednak nie koniec problemów internetowego gwiazdora. Konopski poinformował, że po publikacji wspominanego materiału na YouTubie, zgłosiło się do niego więcej dziewczyn, które otrzymywały od Leksia wiadomości o podobnej treści.

W końcu do sprawy odniósł się sam oskarżony o pisanie niecenzuralnych treści Leksiu. Na swoim Instastories postanowił nieco wytłumaczyć się przed fanami.

Jest mi trudno nagrać ten materiał, ale chciałbym, żebyście zobaczyli sytuację z mojej perspektywy – zaczyna. 15 grudnia wysłała do mnie swoje zdjęcie pewna dziewczyna, razem z propozycją randki. Odpowiedziałem, że „może, zobaczymy”. Na tym zdjęciu, które mi wysłała, oraz na zdjęciu profilowym, wyglądała na osobę dorosłą. Nigdy bym nie podejrzewał, że może mieć mniej niż 18 lat. Nigdy w życiu nie prowadziłbym konwersacji w ten sposób z osobą, o której wiedziałbym, że jest nieletnia.

Następnie dodał:

Jest mi cholernie wstyd za poziom niektórych konwersacji, które utrzymywałem z kobietami, za niektóre teksty, które się pojawiały. Przepraszam wszystkich, którzy zostali dotknięci tą sytuacją 

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Wyzwolona spod kurateli ojca Britney Spears pozuje nago: „Nigdy nie czułam się lepiej”

Krzysztof Ibisz szusuje na nartach po włoskich górach. Towarzyszy mu 27 lat młodsza żona