w ,

DramatDramat

Leksiu z Team X oskarżony o pedofilię i wysyłanie 14-latce niestosownych zdjęć. Ofiar było więcej

fot. Instagram / YouTube screenshot

Leksiu, znany członek ekipy influencerów Team X, został właśnie oskarżony o wysyłanie niestosownych zdjęć i wiadomości do nieletnich fanek. Ostatnio Team X wplątał się też w aferę dotyczącą sprzedawania świeczek z Kauflanda po kilkakrotności ceny. Co uważacie na temat postawionych influencerowi zarzutów?

Zaznaczamy, że Leksiu jeszcze nie odniósł się do zarzutów, więc informacje o sprawie nie są pełne i jednoznaczne.

Krzysztof Lekstan znany jako Leksiu, to jeden z najbardziej lubianych członków Teamu X. Leksiu według portalu „sztukaimodaurodził się 13 sierpnia 1998 roku. Na jaw właśnie wyszły szokujące oskarżenia dotyczące jego osoby.

Całą sprawę nagłośnił YouTuber Konopskyy, który zajmuje się przedstawianiem najświeższych informacji z YouTubowego świata. W tej sprawie Konopskyy nagrał specjalny odcinek, na którym zarzuca Leksiowi wysyłanie niestosownych zdjęć i propozycji do czternastolatki.

Na filmie YouTuber ujawnił szokujące wiadomości i ocenzurowane zdjęcie, na którym widać charakterystyczny tatuaż Leksia. Według dziewczyny Krzysztof nie pytał o wiek i namawiał ją na spotkanie przy okazji jego wizyty w Katowicach.

Konopskyy jakiś czas po publikacji materiału zdradził na Twitterze, że odezwały się już do niego kolejne potencjalne ofiary.

– „Pierwsze 2h po publikacji filmu o Leksiu i zgłosiło się już do mnie kilka dziewczyn z analogicznymi sytuacjami” – napisał.

Nie wiadomo, jak na zarzuty odpowie oskarżony influencer, ale zdecydowanie ma z czego się tłumaczyć.

Oskarżenia zszokowały internautów, bo to właśnie Leksiu pozornie wydawał się być tym „najmilszym” członkiem Teamu X. Warto zaznaczyć, że jedna z dziewczyn zgodziła się na wysłanie swoich niestosownych zdjęć, pod warunkiem zapłaty.

Co sądzicie o sprawie?

fot. YouTube screenshot
fot. YouTube screenshot
fot. YouTube screenshot
fot. YouTube screenshot
fot. YouTube screenshot

Źródła: Instagram – leksiux ; YouTube & Twitter – Konopskyy

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Na profilu Tymka pojawił się post mówiący o śmierci rapera: „Zmarł w wieku 27 lat”. O co chodzi?

Anna Lewandowska na Malediwach za każdą noc płaci krocie! Kwota przyprawia o zawrót głowy