w

SuperSuper HahaHaha

Anna Lewandowska na Malediwach za każdą noc płaci krocie! Kwota przyprawia o zawrót głowy

Fot. Anna Lewandowska / Instagram

Anna Lewandowska wraz z córkami wypoczywa obecnie na Malediwach. Okazuje się, że pobyt w luksusowym hotelu kosztuje zawrotne sumy pieniędzy.

Kilka dni temu Robert Lewandowski wraz z Anią i córkami przebywali w Dubaju. Po odbiorze kolejnej nagrody w swojej karierze na prestiżowej gali, Robert postanowił wraz z rodziną przedłużyć pobyt i zafundować sobie przy okazji krótki urlop.

Obowiązki zawodowe zmusiły go jednak do powrotu do pracy zaraz po Nowym Roku. Anna Lewandowska ma nieco bardziej komfortową sytuację i pozwoliła sobie na jeszcze kilka dni wypoczynku, ale w innym kraju.

Ania wraz z córkami poleciała na Malediwy do luksusowego hotelu położonego na terenie rezerwatu biosfery UNESCO. Żona piłkarza regularnie dzieli się na swoim instagramowym profilu relacjami z pobytu w tym pięknym słonecznym miejscu.

Jak donosi Pudelek, Ania z dziewczynkami mieszkają w hotelu Vakkaru, który należy do jednego z najbardziej ekskluzywnych na archipelagu. Nie trudno się domyślić, że wysoki standard niesie za sobą odpowiednią cenę.

Według informacji ustalonych przez Pudelka, apartament w tym hotelu dla dwóch osób kosztuje nawet 17 tys. złotych za dobę! Oczywiście pobyt Lewandowskich w tym miejscu trwa już od kilku dni i zapewne to jeszcze nie koniec ich wakacji. Oznacza to, że koszty wyjazdu wyniosą absolutnie zawrotną sumę z perspektywy szarego Kowalskiego.

Warto dodać, że w Dubaju w trakcie trwania gali, Robert z Anią nocowali w willi, w której dwie noce mogą kosztować jeszcze bardziej astronomiczne pieniądze, bo szacuje się, że nawet 135 tysięcy złotych!

Źródło: Pudelek

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez szymon

Leksiu z Team X oskarżony o pedofilię i wysyłanie 14-latce niestosownych zdjęć. Ofiar było więcej

Partnerka Żory Korolyova opublikowała pożegnalny wpis. Mocno ściska serce