w ,

Na profilu Tymka pojawił się post mówiący o śmierci rapera: „Zmarł w wieku 27 lat”. O co chodzi?

fot. Instagram screenshot

W środę na instagramowym profilu Tymka pojawił się z początku szokujący fanów post. O raperze jest mowa jak o zmarłym, ale uspokajamy – to tylko oryginalny sposób na promocję nowej płyty. „Zmarł w wypadku motocyklowym w wieku 27 lat 5 stycznia 2022 r”  – brzmi część wpisu. Co sądzicie o takim straszeniu fanów?

Tymoteusz Bucki, znany po prostu jako „Tymek”, jest polskim raperem i piosenkarzem. Jego największym przebojem jest wydany w 2018 r. „Język ciała”. Na YouTubie utwór zebrał ponad 150 milionów wyświetleń.

Raper utrzymuje w czołówce najczęściej słuchanych polskich artystów na Spotify. Jest też znany z dobrego odnajdywania się w przeróżnych stylach muzycznych.

W środę Tymek zaniepokoił swoich fanów, usuwając z obserwowanego przez ponad ćwierć miliona internautów profilu wszystkie zdjęcia i publikując komunikat w którym o raperze jest mowa jak o zmarłym.

– „Tymek – urodzony 28 października 1994r. w Opolu, polski twórca utworów muzycznych i autor tekstów. Działał pod pseudonimem Tymek od stycznia 2017r do wczesnych lat 20 XXI w. – wpis rozpoczyna się od krótkiego podsumowania kariery muzycznej.

– „Zmarł w wypadku motocyklowym w wieku 27 lat 5 stycznia 2022 r w Puerto de la Cruz na Teneryfie. 1 kwietnia 2022 r ukazał się jego pośmiertny album Odrodzenie. W 2023 r zostały opublikowane kolejne utwory na rzecz fundacji Vestige czytamy na Instagramie.

W nocy w serwisach streamingowych pojawiły się dwa nowe utwory: „Odurzony snem” i „Jeden uśmiech twój”zwiastujące nagraną w duecie z Urbańskim płytę. Na YouTubie opublikowano także opowiadanie muzyczno-wizualne „Król życia”.

Co sądzicie o „żartowaniu” z własnej śmierci?

Źródła: Instagram – tymekjestemok ; Popkiller

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Facebook zbanował Konfederację, znamy powód blokady. Jest reakcja polityków partii

Leksiu z Team X oskarżony o pedofilię i wysyłanie 14-latce niestosownych zdjęć. Ofiar było więcej