w

DramatDramat HahaHaha SuperSuper

Wyzwolona spod kurateli ojca Britney Spears pozuje nago: „Nigdy nie czułam się lepiej”

fot. Britney Spears / Instagram screenshot

Britney Spears, która dwa miesiące temu wyrwała się spod kurateli ojca, opublikowała w sieci odważne, nagie zdjęcia. Przyznała, że „najlepiej czuję się naga„. Uważacie, że wygląda na szczęśliwą?

Britney Spears przez 13 lat znajdowała się pod kuratelą ojca. Dopiero 13 listopada 2021 roku sąd w Los Angeles przyznał 40-latce wolność oraz prawo do wartego 60 milionów dolarów majątku.

Piosenkarka cieszy się między innymi z korzystania z mediów społecznościowych bez pozwolenia, posiadaniem karty kredytowej czy możliwością jazdy autem. W tym miesięcy Britney świętowała wolność pierwszą od długiego czasu lampką wina.

Britney Spears pozuje nago!

Spears chętnie dzieli się nowymi wiadomościami z jej życia. Teraz piosenkarka może publikować w sieci wszystko, na co ma ochotę i zdecydowanie widać to na jej Instagramowym profilu. Britney w czwartek zdecydowała się opublikować odważne zdjęcia i jak przyznała, w ten sposób zrzuca ciężar, jaki dźwigała przez lata na barkach.

Na zdjęciach widzimy Britney w lustrze, ukazującą swoje ciało w pełnej krasie. Spears jest ubrana tylko w białe zakolanówki, a miejsca intymne są zakryte przez różowe kwiaty. Na szyi założony ma koronkowy naszyjnik.

Britney zamieściła też towarzyszący zdjęciom opis, w którym cieszy się z wolności.

– „Bycie wolną kobietą nigdy nie smakowało lepiej„- napisała.

Gwiazda dodała też, że „najlepiej czuje się naga, czyli tak, jak przyszła na świat„.

Piosenkarka w obawie przed hejtem wyłączyła możliwość komentowania zdjęć.

Co sądzicie o zdjęciach i zachowaniu Britney?

fot. Instagram screenshot / britneyspears
fot. Instagram screenshot / britneyspears

Źródła: People ; Instagram – britneyspears

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Maja Hyży potwierdza, że jest w ciąży! „Dziś los się do Nas uśmiechnął”

Leksiu z Team X w końcu zabrał głos! „Jest mi wstyd…”