w , ,

Maja Hyży potwierdza, że jest w ciąży! „Dziś los się do Nas uśmiechnął”

fot. YouTube / Bądźmy Razem. TVP (screenshot)

Wraz z Sylwestrową imprezą organizowaną przez Telewizję Polską w Zakopanem, środowisko obiegła wieść, że Maja Hyży jest w ciąży. Co prawda wtedy jeszcze były to plotki, ale półfinalistka trzeciej edycji programu X Factor w końcu postanowiła oficjalnie sama pochwalić się nadchodzącym potomstwem.

Maja Hyży dokładnie na dzień przed Sylwestrem, podczas prób przed „Sylwestrem Marzeń z Dwójką” w wywiadzie potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Gwiazda jednak oficjalnie nigdzie sama nie mówiła o nadchodzącym dziecku. Taka informacja z jej inicjatywy pojawiła się dopiero w pierwszy piątek 2022 roku.

Bieżąca ciąża dla Hyży oznacza czwarte dziecko. Piosenkarka urodzona w Kołobrzegu wychowuje już dwójkę bliźniaków, którzy mają dziewięć lat. To Wiktor i Alexander jeszcze z poprzedniego małżeństwa z Grzegorzem Hyżym. Trzecią pociechą jest natomiast Antonina, której ojcem jest jej aktualny partner, Konrad Kozak.

Mama to miękkie ręce. Mama to melodyjny głos, to chuchanie na uderzone miejsce. Mama to samo dobro i sama przyjemność. Coś, co dobrze jest mieć w każdej chwili życia koło siebie, dookoła siebie gdzieś na horyzoncie. Po deszczu, zawsze wychodzi słońce, a ze słońcem Anioły zesłały Nam małe maleństwo. Byliśmy gotowi już na Nie kilka miesięcy temu, lecz nie dane Nam było usłyszeć bicie serduszka. Dziś los się do Nas uśmiechnął i możemy głośno wykrzyczeć światu, że spodziewamy się Naszego małego Aniołka

– napisała wokalistka, trzymając się za ciążowy brzuszek na swoim Instagramie.

W komentarzach aż roi się od gratulacji i bardzo pozytywnych słów. Tylko je przeczytajcie!

Wspaniale Kochana. Ciocia mrozia szykuje już wyprawkę” – pisze Agnieszka Mrozińska.

Gratulacje” – złożyła Laura Reiss-Vogel.

Gratulacje. Maju jesteś cudowną kobietą, matką i masz przepiękny, wyjątkowy głos. Non stop w ciągu dnia słucham Waszego wykonu z Sylwestra. Szczęśliwego rozwiązania i dużo, dużo dobrych ludzi na drodze” – skomentowała z kolei jedna z fanek.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Maja Hyży (@majahyzy)

fot. Instagram / majahyzy

Źródło: Instagram / majahyzy

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Oliwia

Iza Małysz opublikowała zdjęcie, ale to Adam skradł całe show! „widać tata wzruszony”

Wyzwolona spod kurateli ojca Britney Spears pozuje nago: „Nigdy nie czułam się lepiej”