w

DramatDramat SuperSuper

Kinga Rusin eksplodowała! „Będziecie się smażyć w piekle, sadyści z Nowogrodzkiej!”

Fot. Kinga Rusin / Instagram / YouTube

Kinga Rusin bez krzty zawahania się zaatakowała rządzących, którzy odpowiadają za prawo aborcyjne w Polsce. Dziennikarka w ostrych słowach zwróciła się do polityków i opublikowała wymowne zdjęcie.

Trudno nam sobie wyobrazić, co przeżywa teraz rodzina zmarłej Agnieszki z Częstochowy. Przypomnijmy, że 37-latka była w bliźniaczej ciąży, a przez obowiązujące przepisy lekarze nie działali tak, jak powinni.

To wstrząsające, że martwy płód pierwszego z bliźniaków usunięto dopiero po siedmiu dniach, od stwierdzenia jego zgonu. Podobnie było z drugim martwym dzieckiem. Lekarze ponownie odczekali kilka dni, za nim dokonali ponownego zabiegu.

W efekcie Agnieszka zachorowała na sepsę i zmarła… Kobieta osierociła trójkę dzieci, a jej rodzina jest wściekła. “Macie krew na rękach“ – zwracali się do rządzących, którzy odpowiadają za obecne przepisy aborcyjne.

Swój sprzeciw wyraziła między innymi Anna Lewandowska, która napisała na Instagramie:

Ile matek musi jeszcze umrzeć, by hasło #AniJednejWięcej z życzenia stało się rzeczywistością? No ile?! 

Z kolei Kinga Rusin opublikowała szerszy wpis, w którym wylała swoje żale uderzające bezpośrednio w partię rządzącą. Nazwała polityków PiS’u „cynicznymi manipulatorami i wrogami kobiet w Polsce„, a swój wywód zaczęła od mocnych słów: – „Będziecie się smażyć w piekle, sadyści z Nowogrodzkiej!” To jednak nie wszystko. Poniżej publikujemy całą treść postu zamieszczonego przez dziennikarkę.

– „Za śmierć Izy z Pszczyny, za śmierć Agnieszki z Częstochowy i za śmierć wszystkich ofiar waszego okrutnego, wymierzonego w kobiety prawa!

Drakońskie przepisy antyaborcyjne i ogólnopolska atmosfera zastraszania lekarzy doprowadziły do kolejnej tragedii. Uśmierciliście tym razem matkę trójki dzieci będącą w bliźniaczej ciąży. A gębę macie pełną frazesów, że rzekomo „życie i zdrowie kobiety jest najważniejsze”. Właśnie to widać! Płód stał się ważniejszy od kobiety i jej już narodzonych dzieci, które zostały sierotami!

Ten horror zgotowaliście nam wy, pisowscy działacze oraz wasz „trybunał”. Jesteście cynicznymi manipulatorami i wrogami kobiet w Polsce. Propagujecie swoje chore poglądy, przez które cierpią i umierają kobiety, a lekarzy zostawiacie na pastwę politycznie sterowanej prokuratury.

Chcę was zobaczyć, jak stajecie przed osieroconymi dziećmi Izy i Agnieszki, przed ich mężami, przed ich matkami i patrząc im prosto w oczy głosicie te wasze ideologiczne brednie.

Będziecie się smażyć w piekle – bo przez was Polska już jest piekłem!”

Co sądzicie o odważnych słowach Kingi?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Uduchowiona Natalia Siwiec zdradziła, jaką wyznaje religię oraz czy tęskni za Polską. Zaskakujące odpowiedzi

Morawiecki wzywa Tuska do natychmiastowej rezygnacji. Co zarzuca przewodniczącemu EPL?