w

DramatDramat SuperSuper HahaHaha

Uduchowiona Natalia Siwiec zdradziła, jaką wyznaje religię oraz czy tęskni za Polską. Zaskakujące odpowiedzi

Fot. Natalia Siwiec / Instagram

Natalia Siwiec odpowiedziała na kilka osobistych pytań, które zadali jej fani. Część z nich było mocno zaskoczonych poglądami celebrytki.

Natalia Siwiec podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012 roku została okrzyknięta mianem „Miss Euro„. Wszystko za sprawą jej zdjęcia z trybun, które obiegło cały Stary Kontynent. Jesteśmy przekonani, że również je widzieliście, ponieważ było ono wtedy dosłownie wszędzie.

W ten sposób rozpoczęła się jej kariera. Celebrytka przez lata dbała o to, aby regularnie znajdować się w świetle fleszy i podpisywać kolejne atrakcyjne kontrakty. Do dziś zresztą nie ukrywa, że swoją karierę oraz status majątkowy zawdzięcza przede wszystkim urodzie. Otwarcie przyznała, że „miała dużo szczęścia, że ma komercyjną urodę”.

Już od jakiegoś czasu Natalia pokazuje, jak ważna jest dla niej duchowa sfera w życia. Obserwujący jej Instagramowy profil fani zapewne nie raz słyszeli z jej ust o afirmacji czy pozytywnych wibracjach. Celebrytka wypowiadała się również na temat piekła czy Bożego Narodzenia.

Ostatnie Q&A, które pojawiło się na profilu, modelki tylko upewnia nas, że misja Natalii, aby edukować pod kątem duchowym fanów, trwa w najlepsze. Tym razem opowiadała o astrologii oraz numerologii.

Przy okazji odpowiedziała również fanom, jakiego jest wyznania oraz czy tęskni za Polską. Natalia przyznała, że wierzy w Boga, ale nie wyznaje żadnej religii.

Nie wyznaję żadnej religii. Moja jedyna religia to miłość

– napisała.

Wygląda również na to, że nie tęskno jej do ojczystego kraju. Celebrytka na pytanie czy tęskni za Polską odpisała:

Nie. Nie lubię tej aury, która teraz tam wisi.

Waszym zdaniem aura w Polsce też nie jest sprzyjająca?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Justyna Gradek o swoim wyglądzie w przeszłości: „Byłam wyzywana od ropuch i żab”

Kinga Rusin eksplodowała! „Będziecie się smażyć w piekle, sadyści z Nowogrodzkiej!”