w

Władimir Putin zasłabł podczas spotkania? „Potrzebował pilnej pomocy medycznej”

fot. W. Putin (Kremlin.ru, CC BY 4.0 via Wikimedia) Commons

Władimir Putin potrzebował pilnej pomocy medycznej — donosi „Daily Mail”. Brytyjski tabloid powołując się na źródło z Kremla przekazał, że rosyjski przywódca zasłabł podczas zdalnego spotkania z dowódcami wojskowymi i doradcami.

„Daily Mail” spekuluje, że stan Władimira Putina się pogorszył, powołując się na rzekomego informatora ze świty rosyjskiego prezydenta, który przekazał informacje o zdarzeniu na kanale „General SVR” na Telegramie.

Putin źle się poczuł

Rosyjski przywódca wstając od swojego biurka po półtoragodzinnej wideokonferencji miał poczuć „ostrą chorobę, słabość i zawroty głowy„.

Putin potrzebował pilnej pomocy medycznej” – donosi „Daily Mail”.

Ze względu na zamknięta istotę spotkania doniesień nie da się zweryfikować ale od jakiegoś czasu kolejne poszlaki wskazują na to, że Władimir Putin jest w nie najlepszej formie.

W ostatnich tygodniach pojawiły się zdjęcia i filmy, na których rosyjski przywódca słabiej wygląda i wykazuje oznaki choroby.

Na kanale „General SVR” wspomniano o nagłym odwołaniu corocznego maratonu pytań i odpowiedzi, który był stałym punktem rządów Putina. Podczas wydarzenia Putin miał w zwyczaju przez kilka godzin odpowiadać na pytania pochodzące od zwykłych Rosjan.

Rosyjskie media podkreśliły, że w ciągu 21 lat do odwołania „Bezpośredniej linii” doszło tylko raz. Putin planował wydarzenie na przełom czerwca i lipca, a do tej pory nie ustalono nowej daty.

Jednym z powodów, który mógłby tłumaczyć niespodziewaną decyzję Kremla jest właśnie zły stan zdrowia Putina.

– „Ale jego lekarze doradzili mu, aby w najbliższej przyszłości nie występował zbyt długo” – przekazano na kanale „General SVR”. – „Być może, jeśli uda się ustabilizować stan zdrowia Putina, „Bezpośrednia Linia” odbędzie się w sierpniu. Niedyspozycje prezydenta stają się ostatnio coraz trudniejsze do ukrycia” – podało źródło.

Źródło: Daily Mail

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Chciał ukraść auto Anicie Włodarczyk. Tak go potraktowała! Niestety, nie wyszła bez szwanku

Justin Bieber ma sparaliżowaną połową twarzy - fot. Instagram @justinbieber

Justin Bieber ma sparaliżowane pół twarzy! Dopiero teraz odważył się opowiedzieć o walce z rzadką chorobą