w

Władimir Putin zasłabł podczas spotkania? „Potrzebował pilnej pomocy medycznej”

fot. W. Putin (Kremlin.ru, CC BY 4.0 via Wikimedia) Commons

Władimir Putin potrzebował pilnej pomocy medycznej — donosi „Daily Mail”. Brytyjski tabloid powołując się na źródło z Kremla przekazał, że rosyjski przywódca zasłabł podczas zdalnego spotkania z dowódcami wojskowymi i doradcami.

„Daily Mail” spekuluje, że stan Władimira Putina się pogorszył, powołując się na rzekomego informatora ze świty rosyjskiego prezydenta, który przekazał informacje o zdarzeniu na kanale „General SVR” na Telegramie.

Putin źle się poczuł

Rosyjski przywódca wstając od swojego biurka po półtoragodzinnej wideokonferencji miał poczuć „ostrą chorobę, słabość i zawroty głowy„.

Putin potrzebował pilnej pomocy medycznej” – donosi „Daily Mail”.

Ze względu na zamknięta istotę spotkania doniesień nie da się zweryfikować ale od jakiegoś czasu kolejne poszlaki wskazują na to, że Władimir Putin jest w nie najlepszej formie.

W ostatnich tygodniach pojawiły się zdjęcia i filmy, na których rosyjski przywódca słabiej wygląda i wykazuje oznaki choroby.

Na kanale „General SVR” wspomniano o nagłym odwołaniu corocznego maratonu pytań i odpowiedzi, który był stałym punktem rządów Putina. Podczas wydarzenia Putin miał w zwyczaju przez kilka godzin odpowiadać na pytania pochodzące od zwykłych Rosjan.

Rosyjskie media podkreśliły, że w ciągu 21 lat do odwołania „Bezpośredniej linii” doszło tylko raz. Putin planował wydarzenie na przełom czerwca i lipca, a do tej pory nie ustalono nowej daty.

Jednym z powodów, który mógłby tłumaczyć niespodziewaną decyzję Kremla jest właśnie zły stan zdrowia Putina.

– „Ale jego lekarze doradzili mu, aby w najbliższej przyszłości nie występował zbyt długo” – przekazano na kanale „General SVR”. – „Być może, jeśli uda się ustabilizować stan zdrowia Putina, „Bezpośrednia Linia” odbędzie się w sierpniu. Niedyspozycje prezydenta stają się ostatnio coraz trudniejsze do ukrycia” – podało źródło.

Źródło: Daily Mail

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Chciał ukraść auto Anicie Włodarczyk. Tak go potraktowała! Niestety, nie wyszła bez szwanku

Justin Bieber ma sparaliżowaną połową twarzy - fot. Instagram @justinbieber

Justin Bieber ma sparaliżowane pół twarzy! Dopiero teraz odważył się opowiedzieć o walce z rzadką chorobą