w ,

Chciał ukraść auto Anicie Włodarczyk. Tak go potraktowała! Niestety, nie wyszła bez szwanku

fot. Twitter

Z powodu urazu Anita Włodarczyk musiała zrezygnować z udziału w mistrzostwach Polski. Okazało się, że nabawiła się go w iście niezwykłych okolicznościach. Mistrzyni musiała bowiem… walczyć ze złodziejem.

W piątek popołudniu obóz Anity Włodarczyk przekazał smutne informacje. Trzykrotna mistrzyni olimpijska musiała wycofać się z lekkoatletycznych mistrzostw Polski z powodu urazu. W mediach społecznościowych Włodarczyk opowiedziała o niecodziennej sytuacji.

Próbował ukraść auto Włodarczyk

Lekkoatletka kontuzji nabawiła się bowiem podczas pościgu za złodziejem, który próbował ukraść jej samochód. Anita Włodarczyk rzuciła się za sprawcą i w pojedynkę go obezwładniła.

Cudzoziemiec włamał mi się do auta. W pojedynkę pojmałam złodzieja i oddałam w ręce policji” – wyjawiła.

Niestety, pogoń za złodziejem spowodowała, że Włodarczyk doznała kontuzji. „Niestety okupiłam to urazem mięśnia. Kontuzja zdiagnozowana. Operacja w poniedziałek” – dodała utytułowana mistrzyni w rzucie młotem.

Na koniec Włodarczyk żartobliwie zapowiedziała, że rozważa uczestnictwo w walkach MMA.

Po karierze chyba walki MMA bo oberwało się sprawcy” – napisała.

Anita Włodarczyk

Anita Włodarczyk to urodzona w Rawiczu trzykrotna mistrzyni olimpijska, czterokrotna mistrzyni świata oraz wielokrotna rekordzistka świata, Europy i kraju w rzucie młotem.

W 2015 r. została pierwszą kobietą w tej konkurencji, która przekroczyła 80 m, uzyskując wynik 81,08 m. Obecny rekord lekkoatletki, a zarazem rekord świata wynosi 82,98 m. Wynik ten Włodarczyk osiągnęła w 2016 roku na Memoriale Kamili Skolimowskiej w Warszawie.

Źródło: Twitter

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Dramat na bielskiej strzelnicy. 19-letni chłopak śmiertelnie postrzelił się z broni palnej

Władimir Putin zasłabł podczas spotkania? „Potrzebował pilnej pomocy medycznej”