w

SuperSuper

Ukraińska babushka podstępem załatwiła OŚMIU rosyjskich żołnierzy. Wyciekła rozmowa telefoniczna

fot. Zdjęcie podglądowe - Pixabay / mil.ru

Doradca Ministra Spraw Wewnętrznych Ukrainy, Anton Gerashchenko, opublikował w sobotę przechwycone nagranie, które ukazuje sytuację na froncie, a pośród informacji o rosyjskiej logistyce znalazła się szalona historia o babci, która otruła ośmiu okupantów.

W ostatnim czasie cały świat obiegają informacje o rosyjskich żołnierzach, którzy proszą lub kradną jedzenie mieszkańcom Ukrainy. Jak się okazuje, możliwe, że pod pozorem poczęstunku, ukraińska babcia pozbyła się licznej grupki rosyjskich żołnierzy.

Na nagraniu, które ukraiński polityk opublikował na swoim Telegramie oraz kanale YouTube słyszymy, jak rosyjski żołnierz rozmawia ze swoją dziewczyną, która przebywa w Rosji. Poniżej możecie przeczytać przetłumaczone połączenie.

Żołnierz – Ż ; Dziewczyna – D

D: Wczoraj 4 kolejne trumny przywieziono do Zalezina i trzech innych wiosek.

Ż: Wiesz ile trumien wysłaliśmy? Dużo!

D: Te czeczeńskie?

Ż: Tak, tak.

D: Przez dłuższą chwilę nasze Ministerstwo Obrony nie podawało żadnych informacji o stratach, tak jakby po naszej stronie nie było strat.

Ż: Mamy mnóstwo strat!

D: Ja wiedziałam o stratach bo Gleb stacjonuje na ukraińskiej granicy blisko Woroneża i mówił, że wojsko przywozi całe KAMAZ-y (ciężarówki) zabitych.

Ź: To jest straszne, naprawdę straszne…

D: To zrozumiałe, w końcu nie bawisz się tam w jakieś gierki.

Ź: No, to nie Strikeball (Airsoft)… Zostawili nas tutaj… Nie ma zaopatrzenia, niczego nie ma! Cała 42-ga dywizja, cała nasza jednostka została wycofana do Dżankoj. Jesteśmy odseparowani i pozostawieni. Skończyły się nam racje żywnościowe, nie mamy nic do jedzenia! Wczoraj ukradliśmy kaczkę, jeśli uda nam się znaleźć sklep to ukradniemy papierosy i produkty spożywcze. Nie mamy niczego, rozumiesz? Głodujemy.

D: Cóż… nasza telewizja pokazuje nagrania, jak rozdajecie produkty cywilom, albo jak oni przynoszą wam sami jedzenie mówiąc: 'Dziękujemy że przyszliście’, a starsze kobiety płaczą ze szczęścia i wam dziękują.

Ż: Pewnie… Jedna babcia nakarmiła nas swoimi pasztecikami, 8 chłopaków pojechało do domu w cynkowych trumnach!

D: Znaczy? Czym ona ich nakarmiła?

Ż: Trucizną!

Źródło: Telegram ; Ukr.net

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

[VIDEO] Łukaszenka opowiada o stanie zdrowia Władimira Putina. „Putin jeszcze NIGDY nie był w tak dobrej kondycji”

Joanna Opozda

Joanna Opozda przerywa milczenie i opowiada o samotnym macierzyństwie. Królikowski zareagował od razu