w

DramatDramat HahaHaha SuperSuper

Trump mówi o tym, jak powstrzymać Władimira Putina: „Umieścimy flagi Chin na samolotach USA i zbombardujemy Rosję”

fot. Pomysł Trumpa - wizualizacja ; U.S. Air Force / YouTube

Były prezydent USA, Donald Trump, wygłosił przemówienie do republikańskich darczyńców, w którym powiedział, że Rosja nie zaatakowałaby Ukrainy, gdyby nadal był prezydentem. Podzielił się też swoim „sposobem” na walkę z Rosją.

Trump od długiego czasu oskarżany jest o współpracę z Rosją. Udowodnione zostało, że w 2016 roku Rosja wpłynęła na wybory prezydenckie na korzyść Donalda, a w 2019 roku Trump wstrzymał pomoc militarną dla Ukrainy.

Ambitny plan Trumpa

W sobotę Donald Trump przemawiał w Nowym Orleanie na spotkaniu z około 250 najhojniejszymi darczyńcami partii republikańskiej. W trakcie przemówienia były prezydent USA powiedział, że Stany Zjednoczone powinny zbombardować Rosję za pomocą samolotów F-22… latających pod chińską flagą.

Trump w odpowiedzi na śmiech z sali ciągnął dalej „I później mówimy, 'Chiny to zrobiły, nie my’. I wtedy oni zaczynają się bić między sobą, a my się odsuwamy na bok i oglądamy„.

Jak podaje „Washington Post”, Trump wychwalał się, że za jego czasów amerykańska armia wygrała „potyczki” z Rosjanami, i że był ostrzejszy dla Putina niż każdy inny prezydent. Donald nazwał też NATO „Papierowym tygrysem”.

Podczas swojej wypowiedzi były prezydent skrytykował Joe Bidena i powiedział, że taka sytuacja nie zdarzyłaby się, gdyby to on wygrał wybory.

Znałem Putina bardzo dobrze. Nie zrobiłby tego, nigdy by tego nie zrobił” – powiedział Trump.

Źródło: The Guardian ; The Washington Post ; Twitter

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

[VIDEO] Rosyjski czołg strzela do cywilnego samochodu. Wstrząsające nagranie

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska zapłaciła KILKADZIESIĄT tysięcy złotych za stylizację na pokaz Louis Vuitton. Co było najdroższe?