w

[WIDEO] Wściekła małpa uciekła z ZOO i zaatakowała 2-letnią Paulinkę! Dziewczynka walczy o życie

Małpa zaatakowała 2-letnią Paulinkę - fot. screenshot Twitter @@l_kurien
Małpa zaatakowała 2-letnią Paulinkę - fot. screenshot Twitter @@l_kurien

Tej sytuacji nie można było przewidzieć. W podmoskiewskiej wsi Terpigoriewo z prywatnego ZOO należącego do jednego z tamtejszych oligarchów uciekła małpa. Wściekłe zwierzę zaatakowało 2-letnią Paulinkę, która nie miała z nią szans. Dziewczynka walczy w szpitalu o życie.

Gdyby nie kamery zamontowane na jednym z budynków, trudno byłoby uwierzyć w to, że 2-letnią Paulinkę zaatakowała małpa. Rozwścieczone i przerażone zwierzę wydostało się z prywatnego zoo rosyjskiego oligarchy, a następnie przeskoczyło płot, przedostając się na sąsiednią posesję. Tam, na podwórku, bawiły się dzieci, które nie były świadome zagrożenia.

Wściekła małpa zaatakowała 2-letnią dziewczynkę

Nie od dziś wiadomo, że rosyjscy oligarchowie mają skłonności do demonstrowania swojej wyższości i bogactwa. W wielu wystawnych willach oprócz złota nie brakuje także egzotycznych zwierząt. W tym wypadku bogacz postanowił stworzyć prywatne mini zoo, w którym można było znaleźć m.in. małpę.

Zwierzę najwidoczniej zatęskniło za wolnością i jakimś cudem wydostało się z zamknięcia. Po pokonaniu ogrodzenia dostrzegło grupkę bawiących się na drabinie dzieci. Wszystkie zaczęły w pośpiechu uciekać, jednak 2-letnia Paulinka nie miała najmniejszych szans.

Małpa niemal od razu rzuciła się na nią i zaczęła dotkliwie gryźć oraz szarpać. Gdy matka dziewczynki zorientowała się, że jej dziecku grozi niebezpieczeństwo, natychmiast ruszyła na pomoc. Niestety, mimo iż wzięła dziecko na ręce, zwierzak nadal atakował, zadając kolejne obrażenia.

Paulinka niemal się wykrwawiła na śmierć. Obecnie walczy o życie na oddziale intensywnej terapii. Co gorsza, cała rodzina liczyła, że w domu pod Moskwą odzyska spokój i zbuduje szczęśliwe życie, ponieważ schronili się w nim… uciekając przed wojną w Ukrainie.

Poniżej możecie obejrzeć nagranie, które zostało udostępnione na Telegramie. Trzeba przyznać, że sytuacja wygląda bardzo groźnie…

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Wymusił pierwszeństwo na motocyklistce - fot. screenshot YouTube @bambetel bambetel

[WIDEO] Tragiczny wypadek pod Wrocławiem. 25-letnia motocyklistka nie miała szans. Kamerka w aucie zarejestrowała moment jej śmierci

Etiennette Wiśniewska pokazała dziewczynę - fot. AKPA/Kurnikowski

Córka Michała Wiśniewskiego pochwaliła się dziewczyną! Etiennette opublikowała zdjęcia pełne czułości