w

DramatDramat SuperSuper HahaHaha

Córka Michała Wiśniewskiego pochwaliła się dziewczyną! Etiennette opublikowała zdjęcia pełne czułości

Etiennette Wiśniewska pokazała dziewczynę - fot. AKPA/Kurnikowski
Etiennette Wiśniewska pokazała dziewczynę - fot. AKPA/Kurnikowski

Etiennette Wiśniewska pochwaliła się w sieci zdjęciami z dziewczyną. Nastolatki nie szczędzą sobie na nich czułości. Ich relacja rozkwita.

Etiennette Wiśniewska jest córką Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak. 15-latka ma już za sobą sceniczny debiut. W ubiegłym roku wspólnie ze sławnym ojcem nagrała utwór JEST TAK, czyli Rozmowa Ojca z Córką, który zaprezentowali szerszej publiczności. Z miejsca zdobyła grono wiernych fanów, którzy docenili jej talent wokalny.

Nastolatka jest bardzo podobna do swojego ojca. Mimo młodego wieku chętnie eksperymentuje ze swoim wyglądem. Na co dzień wybiera luźne ubrania, ale często eksperymentuje z włosami. Jeszcze do niedawna były fioletowe, a teraz na głowie nosi krótkie blond pasma.

Córka Michała Wiśniewskiego pochwaliła się dziewczyną

Etiennette jest bardzo aktywna na Instagramie. Chętnie pokazuje, jak wygląda jej codzienność. Na jej profilu nie brakuje zdjęć z piękną, czerwonowłosą dziewczyną, którą wiele osób dotychczas uważało za jej przyjaciółkę. Prawda jednak jest zgoła inna.

Młodziutka wokalistka kilkukrotnie już sygnalizowała, że ich relacje co o wiele bliższe niż mogłoby się wydawać. Pod jednym z kadrów napisała, że jej dziewczyna narysowała kaczuszkę.

Teraz jednak można mieć już niemal stuprocentową pewność, że są w związku. Etiennette w piątkowy poranek pochwaliła się serią zdjęć z fotobudki, na których czule całuje się ze wspomnianą wcześniej dziewczyną, Marysią. Chętnie publikują też wspólne filmiki na TikToku.

@marsia.lcz @yuueti that’s love #wlw ♬ оригинальный звук – speed songs

Wspomniane wcześniej zdjęcia zobaczycie w galerii poniżej. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć szczęścia, bo miłości z pewnością im nie brakuje.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Małpa zaatakowała 2-letnią Paulinkę - fot. screenshot Twitter @@l_kurien

[WIDEO] Wściekła małpa uciekła z ZOO i zaatakowała 2-letnią Paulinkę! Dziewczynka walczy o życie

Klaudia i Marcin skatowali miesięczną córkę - fot. Pexels @Pixabay, Facebook - materiały prasowe -

Klaudia i Marcin skatowali miesięczną Luizę. Przez rodziców do końca życia będzie niepełnosprawna. Sąd ogłosił wyrok