w

SuperSuper DramatDramat HahaHaha

Michał Wiśniewski wystąpił z córką. Etiennette idzie w ślady ojca. Zaskoczyła nową fryzurą!

Michał Wiśniewski, Etiennette Wiśniewska - fot. Instagram @m_wisniewski1972
Michał Wiśniewski, Etiennette Wiśniewska - fot. Instagram @m_wisniewski1972

Za nami Polsat SuperHit Festiwal 2023, na którym nie brakowało znanych twarzy na scenie. Wśród gwiazd można było także zobaczyć Michała Wiśniewskiego. Ten zdecydował się wystąpić wspólnie z córką. Etiennette zdaje się iść w ślady ojca, zarówno, gdy chodzi o karierę, jak i wygląd.

Michał Wiśniewski może pochwalić się nie tylko długą karierą w branży muzycznej, ale także dużą rodziną. Artysta niedawno został ojcem szóstego już dziecka. Jego rodzina jednak wciąż się powiększa. Część dzieci jest już dorosła i zdaje się, że wpływ sławnego ojca zrobił w ich przypadku swoje.

Wcześniej sił w muzyce próbował syn piosenkarza, Xavier, a teraz tą samą ścieżką podąża jego druga najstarsza córka, Etiennette. Ostatnio duet ojca z córką wspólnie zaprezentował się na scenie podczas Polsat SuperHit Festiwal 2023. Fanów zaskoczyły nie tylko umiejętności wokalne dwójki, ale także coraz większe podobieństwo. 16-latka bowiem zdecydowała się na zmianę fryzury.

Etiennette Wiśniewska zmieniła fryzurę

Córka lidera Ich Troje znana jest z dość unikalnego wyglądu. Częściej można ją zobaczyć ubraną w chłopięcym stylu. Jednak ten naprawdę jej pasuje. Styl na tomboya dopełnia też fakt, że córka muzyka dokonała dawno coming outu, a nawet chwaliła się dziewczyną w mediach społecznościowych. Podobnie zresztą, jak jej ojciec, który nosi piercing pod dolną wargą i w łuku brwiowym, nastolatka ma kolczyk w wardze i nosie. Idąc w ślady sławnego taty, dziewczyna lubi także eksperymentować z fryzurą.

Na scenie oboje zaprezentowali się w czerwonych włosach. Do niedawna jeszcze Etiennette miała włosy w czarnym kolorze z jasnymi pasemkami. Nowy odcień jest jednak znacznie ciemniejszy, niż u Michała, dzięki czemu wypada bardziej naturalnie. Odważny kolor młodej wokalistki można także podziwiać w teledysku do piosenki Ikar, który nagrała wspólnie z tatą.

Michał Wiśniewski, Etiennette Wiśniewska - fot. Jacek KurnikowskiAKPA
Michał Wiśniewski, Etiennette Wiśniewska – fot. Jacek KurnikowskiAKPA

Widzieliście już nowy teledysk Etiennette i Michała?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Anna Kalczyńska - fot. Instagram @annakalczynskam

Anna Kalczyńska przekazała radosną nowinę. Jej rodzina się powiększyła! Długo ukrywała to przed fanami. „Jestem Erwin” (FOTO)

Monika Richardson, Konrad Wojterkowski - fot. Instagram @monikarichardson

Monika Richardson rozstała się z Konradem Wojterkowskim przez PIENIĄDZE! Mimo porażek przyznaje: „jestem otwarta na miłość”