w

DramatDramat

[WIDEO] Tragiczny wypadek pod Wrocławiem. 25-letnia motocyklistka nie miała szans. Kamerka w aucie zarejestrowała moment jej śmierci

Wymusił pierwszeństwo na motocyklistce - fot. screenshot YouTube @bambetel bambetel
Wymusił pierwszeństwo na motocyklistce - fot. screenshot YouTube @bambetel bambetel

Od lat apeluje się do kierowców o rozwagę i czujność na drodze, zwłaszcza gdy robi się cieplej i na drogę wyjeżdżają motocykle. Niestety nie każdy o tym pamięta. We wtorek po południu pod Wrocławiem doszło do przerażającego zdarzenia, w wyniku którego śmierć na miejscu poniosła 25-latka jadąca jednośladem.

Do wypadku doszło we wtorek 19 lipca na drodze krajowej nr 94, na jednym ze skrzyżowań w miejscowości Krępice. Samochód osobowy wymusił pierwszeństwo na jadącej prawidłowo 25-letniej motocyklistce. Nadjeżdżający z naprzeciwka samochód i jednocześnie uczestnik zdarzenia, nagrał moment śmierci kobiety.

Kierowca osobówki wymusił pierwszeństwo na motocyklistce. 25-latka zmarła na miejscu

Około godziny 16:15 policjanci ze Środy Śląskiej przyjęli zgłoszenie o wypadku drogowym, w którym uczestniczyły dwa auta osobowe oraz motocykl.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 41-letni kierowca auta osobowego wymusił pierwszeństwo i uderzył w motocykl. Siła uderzenia była na tyle duża, że kierująca jednośladem 25-letnia kobieta spadła z motocykla na sąsiedni pas ruchu, gdzie uderzył w nią jadący tamtędy samochód — przekazał mł. asp. Karol Dudziak, oficer prasowy KPP w Środzie Śląskiej.

25-latka nie miała szans na przeżycie. Policja ustaliła, że wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Na miejscu w krótkim czasie pojawił się prokurator, który wraz z biegłym z zakresu wypadków drogowych badał przyczyny i przebieg wypadku drogowego. Konieczna była także interwencja strażaków. Doga w tym miejscu była zablokowana przez kilka godzin.

W samochodzie, który najechał na motocyklistkę, zamontowana była kamerka, która zarejestrowała moment śmierci 25-latki. Wideo trafiło kilka dni temu do sieci. Z uwagi na to, że zawiera drastyczne sceny, nałożono na nie ograniczenia. Jeżeli chcesz obejrzeć wypadek, kliknij odnośnik obejrzyj w YouTube, który automatycznie przeniesie cię na platformę.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

[VIDEO] Chciał zestrzelić ukraiński samolot, a sam stał się ofiarą. Nowoczesny myśliwiec Su-35 zlikwidowany

Małpa zaatakowała 2-letnią Paulinkę - fot. screenshot Twitter @@l_kurien

[WIDEO] Wściekła małpa uciekła z ZOO i zaatakowała 2-letnią Paulinkę! Dziewczynka walczy o życie