w

DramatDramat

Dramat we Wrocławskim aquaparku. 12-letni chłopiec miał zostać zgwałcony w łazience!

Gwałt we wrocławskim aquaparku - fot. screenshot Google Street View
Gwałt we wrocławskim aquaparku - fot. screenshot Google Street View

Serwis TuWrocław przekazał przerażającą informację. W łazience lokalnego aquaparku miało dojść do gwałtu. Ofiarą zwyrodnialca padł 12-letni chłopiec.

Do tego wstrząsającego zdarzenia doszło w sobotę 16 lipca w aquaparku położonym przy ulicy Borowskiej we Wrocławiu. Z informacji podanej przez media 12-latek miał zostać zaciągnięty przez pedofila do łazienki, a następnie został zgwałcony. Początkowo policja nie udzielała informacji w tej sprawie, jednak z oświadczenia przesłanego do Radia Wrocław wprost wynikało, że wraz z prokuraturą prowadzi czynności procesowe w związku ze zdarzeniem kryminalnym dotyczącym przestępstwa o charakterze seksualnym z udziałem osoby nieletniej.

12-latek został zgwałcony we wrocławskim aquaparku

Chłopiec miał trafić pod opiekę lekarzy do jednego z lokalnych szpitali, a o zdarzeniu poinformował jego opiekun. Na szczęście zwyrodnialec, który dopuścił się tego karygodnego czynu, trafił już w ręce policjantów. Pomóc w tym miał m.in. zainstalowany na terenie obiektu monitoring.

Aquapark jest objęty kompleksowym monitoringiem i na prośbę prokuratury cały materiał został przekazany śledczym. Dla dobra poszkodowanego dziecka i w związku z toczącym się w prokuraturze postępowaniem nie komentujemy szerzej tej sprawy — przekazał rzecznik aquaparku, Patryk Załęczny.

Doniesienia o ujęciu sprawcy potwierdzili funkcjonariusze.

Intensywne i skuteczne oraz podjęte natychmiast czynności policyjne doprowadziły do zatrzymania mężczyzny mogącego mieć bezpośredni związek z tym zdarzeniem. Ponieważ sprawa jest realizowana przez policjantów oraz prokuraturę i czynności z udziałem osoby nieletniej oraz zatrzymanej osoby dorosłej są w tej chwili realizowane, więcej informacji będziemy mogli przekazać po ich zakończeniu — poinformowała Komenda Miejska Policji we Wrocławiu.

Jak podaje Super Express zatrzymany mężczyzna jest dobrze znany w obiekcie. Podobno był stałym bywalcem aquaparku oraz posługiwał się kartą imienną, dzięki czemu szybko trafił do aresztu.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Policjantka uratowała dziewczynkę w Egipcie - fot. Pixabay @dps199

Policjantka z Polski okrzyknięta bohaterką. Podczas urlopu w Egipcie uratowała dwuletnią dziewczynkę

[VIDEO] 25-letni dostawca pizzy zauważył płonący dom. Bez wahania wbiegł do środka i uratował pięcioro dzieci