w

SuperSuper HahaHaha DramatDramat

[VIDEO] Śmieszna wpadka podczas wypowiedzi na żywo. Twarz zażenowanego żołnierza mówi wszystko

fot. Reddit - Kadr Sky News

Wojna na Ukrainie trwa, a Ukraińcy dzielnie bronią się przed okupantem. Zarówno zwykli mieszkańcy, jak i żołnierze, są pełni determinacji, aby powstrzymać Rosjan. Po internecie krąży humorystyczne nagranie, na którym widzimy wpadkę ukraińskiego żołnierza.

W czwartek 24 lutego Władimir Putin zadecydował o „specjalnej operacji” mającej na celu demilitaryzację Ukrainy i pozbycie się „reżimu w Kijowie”. Niestety, zachodni wywiad miał rację co do inwazji i doszło do wojny na pełną skalę.

Rosyjskie wojska ruszyły do ataku na sąsiada, a inwazja poprzedzona była atakami bombowymi na strategiczne cele położone na terytorium całej Ukrainy. Rosjanie zbombardowali między innymi większość lotnisk, ale sądząc po informacji, że Rosja nie ma jeszcze całkowitej kontroli w powietrzu, możemy przypuszczać, że Ukraińcom udało się ewakuować siły powietrzne w inne miejsca przed atakami.

Niestety, rosyjskie bomby i rakiety stale spadają też na miasta i cele cywilne. Wśród pierwszych ofiar znalazła się 14-letnia dziewczynka, która jechała na rowerze, gdy nagle spadła na nią bomba. Według najnowszych doniesień, wojska rosyjskie ostrzelały w sobotę ambulans, który transportował rannych. Zginął kierowca i transportowany pacjent, a drugi ratownik jest ranny.

[VIDEO] Rosjanie ostrzelali ambulans przewożący rannych! Drastyczne nagranie, kierowca nie żyje

Wpadka na żywo

Do zawstydzającej sytuacji doszło podczas wypowiedzi byłego prezydenta Ukrainy Petro Poroszenki dla amerykańskiego „Sky News”. Poroszenko mówi o bohaterskiej postawie Ukraińców, którzy chwytają za broń, aby bronić „swojego kraju i przyszłości”. Warto wspomnieć, że Poroszenko również postanowił bronić kraju i tak jak zdecydowana większość Ukraińskich liderów, nie zamierza opuścić Ukraińców.

Cała uwaga świata skoncentrowała się jednak na akcji, która dzieje się za plecami Poroszenki. Aby wypowiedź lepiej wyglądała, ustawiło się tam kilku żołnierzy, a jeden z nich przeżył zawstydzającą wpadkę.

Okazało się, że magazynek stojącego z lewej strony mężczyzny nie był poprawnie wpięty do broni, a żołnierza czekało zażenowanie na oczach całego świata. Reakcja kolegów wcale nie pomogła, bo żołnierz próbował udawać, że nic się nie stało, a inny wojskowy schylił się po leżący na ziemi magazynek.

Warto jednak pamiętać, że wpadka każdemu może się zdarzyć, a możliwe jest, iż mężczyzna dopiero kilka dni temu dołączył do wojska, aby bronić kraju.

Źródło: Sky News ; Reddit

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

[VIDEO] Czeczeński generał Magomed Tuszajew zabity pod Kijowem. Kadyrow nagrał wiadomość na Instagramie

Elon Musk wysyła Starlink nad Ukrainę. Bardzo ważne działanie, które zapewni dostęp do internetu na terenie kraju