w

DramatDramat HahaHaha

[VIDEO] Makabryczny wypadek. Karuzela runęła na ziemię z dużej wysokości, a „organizatorzy uciekli”

fot. Twitter screenshot

W Indiach doszło do wstrząsającego wypadku podczas festynu. Z dużej wysokości na ziemię runął pełen ludzi element karuzeli przypominający obracający się dysk. Wśród poszkodowanych jest wiele dzieci.

Do przerażającego wypadku doszło w ostatnią niedzielę w stanie Pendżab położonym w północnych Indiach. W mieście Mohali odbywał się festyn, w ramach którego rozstawiono wesołe miasteczko z licznymi atrakcjami dla okolicznych mieszkańców.

Makabryczny wypadek karuzeli

Jedna z maszyn, wysoka na 15 metrów karuzela z obracającym się talerzem, uległa awarii, gdy z atrakcji korzystali uczestnicy festynu.

Gdy obrotowy element karuzeli, do którego przypięci byli ludzie, znajdował się w najwyższej pozycji, maszyna zawiodła i talerz runął w dół.

Nagranie możecie obejrzeć poniżej:

Jest wielu rannych, w tym dzieci

Lokalne media przekazały, że w wypadku poszkodowanych zostało co najmniej 16 osób. Portal india.com poinformował, że wśród rannych jest „sporo dzieci i kobiet”. Dotychczas nie pojawiły się informacje o ofiarach śmiertelnych.

Na tą chwilę nie są znane przyczyny szokującego wypadku oraz nie wiadomo, czy karuzela spełniała wymagane normy bezpieczeństwa.

„The Indian Express” podaje, że organizatorzy uciekli z miejsca zdarzenia zaraz po awarii atrakcji. Nie jest pewne, czy mieli oni pozwolenie na postawienie karuzeli.

Źródło: India.com ; The Indian Express

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Jacek Kurski, Joanna Kurska - fot. AKPA/Kurnikowski

Joanna Kurska wraca do pracy w TVP po odwołaniu Jacka Kurskiego! Czeka na nią wysokie stanowisko

[VIDEO] Koszmarne potrącenie w Zielonej Górze. Policja udostępniła szokujące nagranie z monitoringu